Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Korkunç Gökyüzü Görmek

Rüyada korkunç gökyüzü görmek ne demek?

İyi günler, rüyamın açıklamasını istiyorum sizden zahmet olmazsa. Rüyamda gökyüzünü gördüm ve korkunçtu. Oğlum yanımdaydı ben de orada kalacak diye korkuyorum, pencereyi açıyorum ve içeri korkunç bir hava gibi bulut gibi bir şey giriyor, ben diyorum “bak gördün mü oğlum, dinlemedin beni” diyorum ama oğlum her zamanki gibi gayet laubali bir şekilde, “bir şey olmaz, ben çok severim bu havayı” diyor.

Ancak ben oğlumun fırtınaya kapılıp gitmesinden çok korkuyorum. Acaba oğlum sigara içiyor ben “içme” diyorum, sigarayla ilgili bir sorun mu yaşayacak ? Ya da sağlığıyla ilgili bir sorun ?

Rüyada korkunç gökyüzü görmek yorumu

Merhaba, rüyanız gerçekten ilginç. Rüyada gökyüzü görmek veya gök ile konular görmek, en sık görülen rüyalar arasındadır ve derin anlamlar çıkabilir.

Rüyanız, bir anne olarak oğlunuz hakkında endişeleriniz olduğunu, oğlunuzun henüz kişisel gelişimini tamamlamadığını, daha öğreneceği yaşayacağı çok şey olduğunu ifade ederken aynı zamanda bir uyarıda bulunmaktadır.

Ancak bu uyarı konusunda bir şey söyleyemeceğim. Elimizde buna benzer bir bilgi birikimi yok. Oğlunuzun sağlığı ya da sizleri üzecek küçük bir sorunu işaret edebilir. Rüyanın unsurları: gökyüzü, bulut, fırtına

“Rüyada Korkunç Gökyüzü Görmek” için 2 yanıt

Ben Rüyamda Gökyüzünde Dünyaya açılan iki el gördüm, sonra sol elin açık şekilde daya kaldığı ve sağ elin şehadet parmağını kaldırarak tekbir işareti ediyordu. 21, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Azat merhaba, göndermiş olduğun rüya sanki ilahi bir mesaj taşıyan önemli bir rüyaya benziyor hakkında hayırlı olacak gelişmeleri işaret ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir