Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Korkunç Görünümlü Siyah Yüzler Görmek

Rüyada korkunç görünümlü siyah yüzler görmek neyi gösterir?

Ben 18 yaşındayım ve ailelerimizin bildiği bir ilişkim var sözlü bir bayanım ve öğrenciyim bu yıl öss ye gireceğim. Rüyamda baş ucumda bekleyen 2 veya 3 kişi gördüm iki defadır aynı rüyayı gördüm bekleyenlerin yüzleri simsiyah ve korkunçtu uyanmak istiyorum uyanamıyordum iki kez gördüm bu rüyayı ve bu akşam uzanmıştım gözlerimi kapattım açtım ve aynı yüzleri baş ucumda bekler gördüm.

Uykuda değildim çığlık attım babam koştu geldi görmedim sonra. bu son olaydan sonra da kollarım ağrıyordu. Lütfen bilgi verirseniz çok sevinirim ne anlama geliyor bunlar şimdiden tesekkürler.

Rüyada korkunç görünümlü siyah yüzler görmek yorumu

Meral selam. Aynı rüyayı 2 – 3 kez görmüş olmanız gördüğünüz rüyanın kuvvetli bir anlam taşıdığını ya da bu anlamın hakkınızda önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Rüyanız yoğun stres, endişe içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Bu endişeleriniz kabus şeklinde rüyanızda karşınıza çıkmaktadır. Bu konuda geniş bilgi Gece Terörü Nedir sayfasında bulunmaktadır.

“Rüyada Korkunç Görünümlü Siyah Yüzler Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben rüyamda her zaman yaşadığımız yerdeyim ama küçük esmer çocuklar 6/7 yaşındalar.bu çocuklar hastalar ama bir sürü var. Hasta diye biliyorum ama yüzleri değişik ağzıyla burnu bir olan var hiç yüzü olmayıp full saçlı var burnu kocaman olan var ben ilk önce korkuyorum ama bi yere giderken yanıma geliyo uzun saçlı kız full saçı olan yüzü olmayan ben korkuyorum bağırıyorum sonra birden uyandım bi daha korkudan uyuyamadım bana yorumlar mısınız? Cidden korktum

ruyamda bir erkek bir kadin yabanci turistlerin saldirisina uğradık evime girdiler surekli yuzlerinde korkunc goruntuler cikti bir bakiyordum canavar gibi oluyorlardi kisacasi korkunctu uyandım ve hemen Besmele çektim bunun yorumu nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir