Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Korna Görmek

Rüyada korna görmek neye delalettir?

Rüyamda annem, babam ve ben arabayla bir yere gidiyorduk, arkamızdan beyaz bir doblo araç geliyordu, sürekli kornaya basıyordu, hafif yokuş aşağı ve virajlı bir yoldu. Babam hızlandı, sonra bilmiyorum bir şekilde biz annem ile arabadan indik ve babam sağda duran taksiye çarpıyordu, araba ters dönüyordu, bir yerlere çarpıyordu. Sonra babam arabadan fırladı, ben bunlar olurken “babacığım diye bağırıyordum”.

Babam arabadan fırlayınca ayağa kalktı, bir şeyi yoktu, araba tabi gidiyordu, yani kötü oluyordu, babam bana “sen dün köfteni yedin mi” diyordu, sonra onun yanına koşuyordum, babam ayağını şöyle kaldırıp bir bakıyordu küçük bir kan vardı (ben dün akşam iftar için bir ara köfte istemiştim ama sonra vazgeçtim), benim babam normal hayatta da çok anlayışlıdır. 13 yaşında kızım.

Rüyada korna sesi duymak nasıl yorumlanır?

Rüyada korna görmek kısa bir zamanda çok iyi bir durumla karşılaşmak olarak yorumlanır. Rüyada korna sesi duymak tez bir haber ya da hakkınızda iyi bir haber duymaya işaret eder. Rüyada korna çalmak ya da korna çaldığını görmek gerçek yaşamınızda sesinizi duyuramadığını, birileriyle paylaşmak istediğiniz bir şey olduğunu ya da kişinin ne olduğunu anlayamadığı bir olay yaşadığını işaret eder.

Arızalı korna görmek, sesi çıkmayan korna, bozuk korna, söyledikleriniz ile anlatmak istediklerinizin karşınızdaki tarafından farklı anlaşıldığını, düşüncelerini doğru anlatamadığınızı, bir iletişim sorunu yaşadığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir