Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Koro Görmek

Rüyada koro görmek neye çıkar?

İyi günler efendim. Ben rüyamda üzerimde gelinlik ile kilisede evlendiğimi ya da evleneceğimi gördüm. İçeride bir kalabalık koro var, ilahi gibi bir şey söylüyorlar ve evleneceğim kişi de bu koroda idi. Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: Serap
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: kilisede evlenmek

Rüyada koro görmek yorumu

Serap merhaba; görmüş olduğun rüyada etkin unsur evlendiğini görmek olup; kilisede evlendiğini görmek ya da kilisede damadın da için de bulunduğu koro ve onların söylediği ilahi veya yaptıkları ayin yardımcı unsurlardır. Rüyada evlendiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatında önemli bir gelişim içinde olduğunu gösterir, bakınız evlilik sayfası. Rüyada kilisede evlendiğini görmek ise genellikle hayırlı bir başlangıca işaret eder ve rüya sahibinin geleceğinin aydınlık, şansının açık olacağını, hayatı boyunca daima güzel insanlar ile bir arada, kavgalardan ve çatışmalardan uzakta, huzurlu bir ömür süreceğine alamet eder.

Rüyada koro görmek rüya sahibi kişinin uyumu hakkında olumlu bilgi sunar ve üstün bir başkalarıyla çalışabilme yeteneğine sahip olduğunu gösterir. Rüyada koroda şarkı söylemek veya bir koronun üyesi olmak ruhsal uyum ve dengenizi gösterir, yaşamınızın dengelerini mükemmel bir şekilde sağladığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir