Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada korsan görmek

Rüyada korsan neye işarettir?

Eşimle beraber kaçırıldığımızı ve bir korsan gemisine götürüldüğümüzü görüyorum, biraz uğraş verdikten sonra kaçıyoruz ve kurtuluyoruz. Bunun manası nedir? 33, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada korsan görmek yorumu

Ali selam, rüyada kaçırıldığını görmek gerçek hayatta birisinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilemiş olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak için kaçmak ihtiyacı duyuyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir şeklinde rivayet edilir.

Rüyada korsan görmek dost gibi görünüp aslında size kötülük yapmak isteyen kişiler yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Rüyada korsan gemisi görmek size teklif edilen bir seyahat  veya iş teklifine tereddütle yaklaşmak, iyi incelemek gerektiğine yorulur. Korsan olmak, korsan olduğunu görmek, insanların size olan güvenini kaybettiğine, akrabalarınızın artık size destek vermeyeceklerini gösterir.

Rüyada kaçmak geçmişte yaşanmış bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir