Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Koruma Görmek

Rüyada koruma görmek neye delalet eder?

Rüyamda aylar önce ölmüş dedemi şu şekilde gördüm, dış mekandayız dedem şık bir arabayla yanaşıyor ve yürüyerek bir minibüse binmeye gidiyor ve etrafında 20 den fazla simsiyah giymiş onu korumaya çalışan ve koruyan koruma var ve bu durum beni çok gururlandırıyor hoşuma gidiyor dedemin böyle prestijli biri olması. Sizce bunun anlamı nedir.

Rüyada koruma görmek nasıl yorumlanır?

Koruma kelimesinin iki anlamı dikkate alınmaktadır. Birinci anlamı canlı koruma, koruma görevlisi, body guard, ikinci anlamı ise koruma eylemidir.

Koruyucu insan anlamı için güvenlik görevlisi olarak incelenir ki; Rüyada güvenlik elemanı, koruma personeli, güvenlikçi görmek rüya tabiri gördüğünüz elemanın silahlı olup olmamasına göre değişir. Rüyada silahlı güvenlik elemanı görmek rasyonel düşünmeyi temsil eder, pratik ve tetikte olmayı işaret eder. Rüyada silahsız bir güvenlik personeli görmek inanç ve düşünme yolunuzda kimi engeller çıkarıldığını ifade eder.

Koruma eylemi bir şeyi ya da birini koruduğunu görme işi için korumak rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Koruma Görmek” için bir yanıt

Selam, ruyamda genc takim elbiseli bir koruma geldi “seni gavs hz cagiriyor, sana bir sey mi diyecek yada bir sey mi gosterecek” dedi. Adamla bir eve gittik, tahta merdiven ve korkulugu vardi, tahta idi ve mavi renkti, ust kata ciktik ara vardi orada bekledim, iki tane mavi kapi vardi korumada yanimdaydi. mavi kapinin biri acildi gavs abdulbaki hz leri geldi onu gordum uyandim. Gecen yil bahar gordum, gece sabaha karsi. Acaba ne anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir