Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Koruma Polisi Görmek

Rüyada koruma polisi görmek ne demek?

Selamun Aleykum Abi. Ben bir kızı çok seviyorum. Sarışın bir kız. Onunla huzur buluyorum ama kendisi beni hiç ama hiç sevmiyor. Her yerden engellemiş. Beni abi olarak görüyor ve nefret ediyor, aramızda 400 km var, başka yere taşındı. 1 yıldır hala unutamadım. Rüyam Şöyle abim:

Abi ben rüyamda en son bu kızdan dolayı canımın sıkılmadan dolayı bıkıyorum ve diyorum ki “bunu öldüreceğim“. Aynı otel gibi apartman gibi bir yerdeyiz. Koruma polisleri var apartmanın. Babam da polis. Babamın silahını alıyorum ve o asansörden iniyor. Asansörün kapısı açılıyor, ateş edip öldürüyorum onu. Ama “iyi ki öldü” dercesine bir sevinç var içimde, sonra gidip teslim olmak istiyorum. Yolda gördüğüm polislere anlatıyorum öldürdüm diye, önce kaale ye almıyorlar söylediklerimi. Sonra ise alıyorlar tutukluyorlar beni.

Ben tutukluyken ailem geliyor, ben ailemi gördüğümde ve cezanın müebbet olduğunu aklıma getirdiğimde pişman oluyorum ve diyorum ki “inşallah iyileşir”. Öldürdüğüm asansörü zorlayarak açıyorlar ve kanlar içerisinde. Diyorum ki “bir umut inşallah yaşar” ancak yaşaması imkansız. Elinin üst tarafından bir iğne vuruyorlar, nefes alıyor öksürerek, ayağa kalkıyor “oh be” diyorum, sevgim hala ölmedi. O kalktığında merdivenlerden iniyor, ona yardım ediyorum fakat abisi onu elimden alıyor ‘Ne yüzle yardım ediyorsun’ dermiş gibi. Sonra ben onu sevmeme rağmen bisikletimi alıyorum ve oradan çıkıp bir yere gidiyorum. Gittiğim yerde batılı bir erkek ve yanında 2 kız. Onunla İngilizce konuşuyorum ne var ki hatalı konuşuyorum, o da “İngilizcen berbat” diyor. Ben “yanındaki şu sarışın kız çok güzel, onu biraz bana versene” diyorum, o da kabul ediyor. Sonra onu arabayla alıp götürecekken babamlar çıkabilir yakalanırız diye göndermiyorum. Bu rüyam sevdiğim kız ile aramdaki bir gelişmeye işaret eder mi? Manası nedir abim? yorumlarsan şu fakirin hayır duasını alırsın.

Rüyada koruma polisi görmek tabiri

Sevgili Mehmet Emin, hakkında bilgi vermemişsin ama ben yaşının 15 civarında olduğunu tahmin ediyorum. Senin yaşlarında gençler sık sık sevdikleri kişi hakkında bu tür rüyalar görürler ve bunlar masum gençlik rüyaları olarak kabul edilir ve bir mesaj vermekten ziyade kişinin ruh halini, iç dünyasında yaşadıklarını yansıtırlar. Senin rüyanda bu şekilde sevdiğin kişiden uzak kalmış olmanın öfkesini yansıtıyor. Çünkü rüyada birini öldürmek gerçek yaşamda rüyayı gören kişiyi oldukça olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir olay yaşadığını ve öfkesini kontrol etmeyi öğrenmesi gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmek gerektiğini anlatır. Birisini öldürmek istemek ancak bunu yapmamak kişinin gerçek hayatta öfkesini kontrol etmeyi öğrendiğini, olaylara mantıklı yaklaşmayı ve anlamayı başardığını ifade eder.

Rüyada koruma polisi görmek ise rüya sahibi insanı gerçek hayatta koruyan dost, arkadaş veya yakınları olduğunu ifade eder, bu kişilerin rüyayı gören insanı hep korumaya devam edeceklerini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir