Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Korumak

Rüyada korumak neye işaret eder?

Selamlar, ben rüyamda (veya uyanik olarak, tam hatirlayamiyorum) yatagima yattigimda birileri benim sol koluma bastiriyor ve ben o kolumu oynatamiyorum. Ondan sonra annemi cagirarak ona da gosteriyorum ve oda korkuyor ve ben ondan sonra cinlerden annemi korumaya calisiyorum. Havada bir şeyler ucusuyor.  Ama 3 kulhu ve 1 elham okuyarak onlari uzaklastiriyorum ve ardindan geri donuyorlar. Bundan bir kac ay oncede bu tur ruyalar goruyordum (cinlerin beni duvara carptigi). Bu ruyalarin anlami ne olabilir, bana yardimci olabilirseniz cok cok sevinirim. Teşekkurler, saygilarimla

Rüyada birisini korumak yorumu

Emrah merhaba, görmüş olduğun rüyaların temel unsuru cinler olup bu konuda detaylı bilgiyi rüyada cin görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada korunma gereksinimi çektiğini görmek kimi durumlarda kendinizi çaresi hissettiğinizi, yetersizlik duygusu çektiğinizi simgeler. Hayat zorlukla doludur ve sorunu çözmeye kimi sorumluluklar alarak başlayabilirsiniz mesajı verir. Rüyada birini korumak, bir şeyi korumak, başkasını koruduğunu görmek aslında kişinin kendisinin korunma ihtiyacının yansımasıdır. Burada başkasını koruduğunu görmek semboliktir. Aslında korkan kişinin kendidir. Gerçek yaşamınızda etrafınızda, siz ve çevreniz arasında duygusal bir duvar, bir engel, bir bariye olduğunu gösterir. Aslında kendiniz bir şeylerden korkuyorsunuz, bu dışarı çıkmak, karşılaşmak, yüzleşmek olabilir. Böyle bir rüyada kendinizi sorgulamanız gereklidir.

Aynı rüyaları bir kaç önce de görmüş olman bu rüyaların verdiği mesajın güçlü olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Korumak” için bir yanıt

Ben ruyamda rahmetli kaynatama yemek verdim ve dediki “kızım sen yedir beni, annen yedirmiyor” dedi ve bende kaynanama dönerek “anne neden yemek vermedin, sen niye yedirmiyorsun” dedim, bana hiç cevap vermiyor. sonra ben gidip yemek hazırlayıp kaynatama getiriyorum, bana diyor ki “kızım sen yedir” ve bende yediriyorum. Sonrasında eniştem geliyor ruyama ve kendi babam geliyor, hoşbeş ettikten sonra onlar ben ağlıyordum, kaynatam mezarında üşüyormudur diye ve soruyorum “üşüyor musun baba” diyorum, “yok” diyor, “ben çok rahatım, ben buraya senin için geldim” diyor, odaya gidiyorum ağlıyorken benim babam geliyor “kızım bu senin kaynatan değil” diyor, “kötü ruhlu biri” diyor, “hayır o benim kaynatam” diyorum ve içeri onun yanına gittiğimde dua ediyordu ve birden kayboldu (sihirbazlar kaybolma yapar, onun gibi) ve sonra ruyamda ağliyordum uyandığımda da boğazım ağrıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir