Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Korunak Görmek

Rüyada korunak görmek neye çıkar?

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm. Tam olarak hatırlayamıyorum ama o mu getirdi ben mi getirdim bilemiyorum ama rüyamda 3 tane köpek vardı yanlış hatırlamıyorsam. Hepsi de küçüktü ve çok tatlıydılar, bir örtü gibi bir şeyle gelmişlerdi. Sevdiğim çocukla birlikte köpeklere bahçede korunak yaptık, ben onları seviyordum. Şuan sevdiğim çocukla arkadaş gibiyiz. Kötü bir şey olduğunu pek sanmıyorum ama gizli bir düşman mı var diye de düşünmüyor değilim. Ama işin ilginç tarafı ikimizin de yüzü gülüyordu.

Rüyada korunak görmek yorumu

Özlem merhaba, rüyada sevdiğin çocuğu görmek aslında senin kendisiyle barışık, mutlu bir insan olduğunu gösterir, mutlu olmayı bildiğini ve bunu hak ettiğini temsil eder. Köpekler dostluğu ve sadakati simgelerler. Özellikle İslami rüya tabirleri yaptığını iddia eden sitelerde “köpek gizli düşmanı, gizli düşmanlığı” gösterir derler ama bu tamamen yanlıştır. Müslümanlardan hayvan sevgisi, şefkati dolayısıyla Allah Korkusunu söküp atmaya çalışanların yüzyıllardır yaptıkları çalışmalardan biridir. Köpek konusunda geniş bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada korunak görmek engeller ve sınırları simgelerken aynı zamanda kişinin eski alışkanlıkları ve düşünce tarzınızı değiştirmediğine işarettir. Rüyada korunak yapmak veya bir korunak inşa ettiğini görmek kötü bir ilişkiyi, çocukluk çağı travması, tekrar incinme korktuklarını ifade eder. Bir korunağa girdiğini görmek rüyayı gören kişiye zorluklarla yüzleşmenin ve başarı ile engelleri aşmanın kolaylıkla mümkün olduğunu ifade eder. Korunak yıktığını görmek özgürlük ve bağımsızlığını kazanmaya için hatalı yol izlediğini ya da yanlış şeyler yaptığını işaret eder. Bir korunağın çöktüğünü görmek sorunların artmasına, engellerin üstesinden gelme çabasının boşa gideceğine alamet eder. Korunak arkasına saklanmış olduğunu görmek utanılacak durumlara düşmemek için daha dikkatli davranmak gerektiğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir