Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Korunduğunu Görmek

Rüyada korunduğunu görmek neye delalet eder?

Merhaba çok korktuğum bir rüyadan bahsetmek istiyorum. Karanlık bir sokakta yürürken evin önünde yaşlı bir kadın görüyorum. Yanına gidiyorum bana bir şeyler söylüyor ama tam hatırlamıyorum. O sırada insan şeklinde bir 3 harfli beliriyor. Kadın buna dokunarak dua ediyor ve o kayboluyor. Daha sonra bir daha beliriyor kadın buna yine okuyor.

Bu sefer 3 er 4 er geliyorlar ama benim üzerime. Kadın aslında beni koruyor. Başlıyor okumaya o sırada bende okuyorum. Kadın bana dönüp “sana büyü yapmışlar” diyor. Bunlar iyice çoğalıyor ve bir adam geliyor beni kurtarmak için orada götürüyor. Otluk bir yerde koşuyoruz, o sırada bizi buluyorlar ve biz tekrardan okumaya başlıyoruz. Sonrasını hatırlamıyorum.

Rüyada korunduğunu görmek tabiri

Esra merhaba, rüyada karanlık sokakta yürümek aslında rüyayı gören kişinin gerçek hayatta terk edilmek ya da yalnız kalmak korkusu yaşadığını ve bu korkular yüzünden hedeflerine giden yolu bulamadığını, kararsız kaldığını ya da hatalı bir yol izlediğini gösterir. Karanlık sokakta o evinin önünde gördüğün yaşlı kadın ise benzer şekilde karşına çıkacak zorlukları aşacak gücü kendiden bulamadığını temsil etmektedir, bu konuda rüyada yaşlı kadın görmek sayfası da ilginizi çekebilir. İnsan şeklindeki üç harfli ise aslında hayatının bazı dengelerinin bozulduğunu ifade etmektedir, bakınız rüyada cin görmek sayfası.

Rüyada korunmak veya rüyasında korunduğunu görmek rüyayı gören kişinin güçlü bir maneviyata sahip olduğunu ve bu güçlü inancı, temiz kalbi ile her zaman kaza, bela ve kötülüklerden uzak kalacağını, bazen aksini düşünmesine karşılık hayatı boyunca işlerinin yolunda gideceğini temsil eder. Rüyada korunan birini görmek rüya sahibi kişinin hayatında oluşacak güzel değişikliklere veya birisinin vesile olmasıyla kavuşacağı huzur ve mutluluğa işaret eder. Bu değişiklikler rüyayı gören insanın hayatına renk katıp, kişiye keyif ve huzur getirip, maddi ve manevi tüm dertlerinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyanın sonunda gelişen olaylar Allah’a sığını, ona dua edip, ondan yardım istediğinde dert ve sıkıntılarından uzaklaşıp, huzura ereceğine alamet etmektedir.

“Rüyada Korunduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben dün gece çok korktuğum bi rüyadan bahsetmek istiyorum. Hatırladığım kadarıyla bir hoca vardı bazı konular hakkında yalan söyöüyordu ve birden gözlerindeki bakış değişti, kendi kendine konuşmaya başladı ve eline aldı bıçakla üstüme yürürken korkudan kendimi bulunduğum yerin çatısından atıyodum fakat daha düşmeden elinde ateş topu olan beyaz elbiseli suretini hatırlamadığım birisi beliriyordu ve sizler zararsızsınız bi bu defa sizr zarar verenlerin ve vermeye çalışanların canını yakacağınız diyip beni düşmekten kurtarırken o hocanın alevler içinde yanmasını sağlıyodu lütfen ne anlama geliyo açıklar mısınız ve ben bunu ikinci defa görüyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir