Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Koşarak Engelleri Aşmak

Rüyada koşarak engelleri aşmak neye çıkar?

Rüyamda tenha bir yolda kız arkadaşımla birlikte, koşan gençlerin en önünde onları geçmiş ayağımda topuklu ayakkabılarla koşmaktayım. Koştuk koştuk gelmek istediğimiz yere en önce biz geldik, geldik fakat önümüzde koskoca bir toprak yığını ve dikenli teller, engeller var geçemiyoruz. Yani geçmek imkansız ve öyle korku doluyuz ki, çünkü arkamızda koşan topluluk bizim geldiğimiz yere yanaşmak üzereler. Ellerimi tellere bir atıyorum nafile, acısından geri çekiyorum, aşmak imkansız.

Yeniden baktığımızda ne o dikenli tellerden eser var ne o toprak yığınından, bir dakikada aştık o engelleri ve sonunda çok ferah ve huzurlu bir tekkeye benzer bir ortamda oturuyoruz ve son olarak ellerimi açıp bakıyorum ki dikenli tellerin izleri var ve dokunuyorum o izler de yok yok oluyor ve sonsuz bir rahatlık,huzur, mutluluk. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor. Ruh halim: çok dardayım, çok sıkıntıdayım.

Rüyada koşarak engelleri aşmak neye yorumlanır?

Selam, öncelikle rüyanız özenli bir şekilde gönderdiğin için teşekkür ediyorum.

Rüyada koştuğunu görmek gerçek hayatında bir sıkıntı ya da sağlık probleminden kurtulmak için çaba sarf ettiğini simgeler. Ancak topuklu ayakkabı ile koşmak bunu başarmak için hatalı şeyler yaptığını ya da yanlış yöntem denediğini simgelemektedir. Bu sorunu aştığını, sıkıntının bittiğini düşündüğün anda aslında bitmediğini, önünde halletmen gereken yani engeller olduğunu görmüşsün. Rüyadaki toprak yığını ve dikenli teller bu yeni zorlukları simgelemektedir. tellerin elini yaralaması, onu aşmanın imkansız olduğunu düşünmen bu yeni engellerden birinin seni yorduğunu ya da yoracağını göstermektedir.

Tüm bunlara karşılık görmüş olduğun rüya sabır, dua ve çabalarına devam ederek hayatındaki bütün engelleri ve sorunları aşıp huzura ereceğini ve geçmişin sıkıntılarını hemen unutacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Koşarak Engelleri Aşmak” için 2 yanıt

Rüyada şehir içinde yürüyerek insanlarla amcam gilin tarladan geçmeye çalışıcağız tarlaya girmek için aşağıya doğru engel var yamaç gibi küçük bir kız ağlıyor korkuyor onu ben aşağıya kadar uzattım annesi aldı ve ben çok rahat geçti tanıdığım bir kız oda yavaşcasına geçti annem yengem falan hepsi geçmişti yengem bana tarladan yemem için bir şeyler verdi ben almadım sonra yantarlada bizimdi oraya geçmek istiyordum bizim tarladan evimiz gözüküyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir