Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak kaçmak neye işaret eder?

Selamun Aleyküm, rüyamda bir kalabalık gördüm, o kalabalıkta bir telaş bir kaçışma vardı, kıyamet gibi bir şeydi, birileri tarafından yakılacaktık, bir toplumda bir şekilde. Oradan ailemle beraber kaçmayı başardık, bir süre koşarak kaçtık, sonra arabayla kaçtık, bizi yakmaya çalışan kişilerin içinde babamda vardı, bir de uzun bir köprünün üstünde koşarak kaçtığımı gördüm, ben koştukça köprü arkamdan yıkılıyordu.

Kimden: Cebrail
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: kalabalık, kaçmak

Rüyada koşarak kaçtığını görmek nasıl yorumlanır?

Cebrail merhaba, gördüğünüz rüya aklınızı kullanarak bütün sorunların üstesinden geleceğinizi, hepsine çözüm bulacağınızı simgelemektedir.

Rüyada kalabalık görmek, kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyada kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

“Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda biri var taniyormuyum bilmiyorum arkamizdan ateş ediyorlar ben ve yyanimdaki tanimadigim bir ev kapisindan içeri girdik sonra actik ve uuyandimne demek olduğunu anlamadim

Rüyada evden kaçtığını görmek
Rüyamda kardeşimle beraber evden koşarak kaçtığımı gördüm, bu ne anlama gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir