Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Köşe Minderi Görmek

Rüyada köşe minderi ne demek?

Rüyamda bir savaştayız, annem kardeşim ben ve bir kaç akrabamız daha. Köşe minderlerin altına saklanarak onların arkasında konuşuyoruz, helalleşiyoruz. Sonra ben kuzenimi, kardeşimi ve diğer çocukları babaannemin evine bırakıp üzerine kapıyı kilitliyorum. Savaşa geldiğimde büyük kuzenimin kulağı yaralanmış oluyor. Sonra savaşa başlamadan önce salavat getiriyoruz. allah ümme salli ala onu okuyoruz ve düşmanda Müslüman bir ülke, onlarda bize eşlik ediyor, sonrada uyandım, ter içindeydim.

Rüyada köşe minderi görmek tabiri

Nur merhaba, rüyada ülkeler arasında savaş yapıldığını görmek ülkede fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgın bir hastalık meydana geleceğine ya da sel deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder.

Rüyada köşe minderi görmek sıkıntılı bir hayattan sonra, rahat bir hayat sürmek, rahata kavuşmak anlamına gelir. Köşe minderinde oturmak her geçen gün durumunuzun daha iyiye gittiğine işaret eder.

Rüyada biriyle helalleştiğini görmek günlük hayatınızda içinde bulunduğunuz bir çatışma ya da sorunun çözümünü işaret eder. Salavat getirmek en hayırlı dualardan biri olup, Rüyada salavat getirdiğini görmek gerçek hayatta sevgi ve güvenin olduğu günlerin müjdesidir. Bu dönemde büyük mutluluklar yaşayacağınızı simgeler.

“Rüyada Köşe Minderi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda gökyüzünde minderler uçuyor, bende asağıda oluyorum farklı yöne giden minderleri kendime doğru çekiyorum ve bu şekilde bir sürü minder indiriyorum ve minderleri desteliyorum, gökyüzünde o sırada uçurtma bayrak falan da oluyor, ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir