Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Köstebek Görmek

Rüyada köstebek görmek neye delalet eder?

Ben 19 yaşında, üniversite öğrencisi, bekar bir kızım. Rüyamda hiç bilmediğim bir evdeyim, kaldığım odanın bahçeye bakan kapısı açık ve dışarıda yemyeşil çimenler var, dışarıda tanıdığım ama şu anda hatırlamadığım kişiler var, nedense dışarı çıkmak istemiyorum. Odanın duvarının alt kısmında gezinen siyah bir fare var, fareden çok korktuğum için onu ilk gördüğümde şok olup kilitleniyorum, farenin gözlerini bile görebiliyorum. Sonra inanılmaz bir şey oluyor ve açık olan kapıdan giren gri renkli kocaman bir köstebek fareye saldırıyor ve onu kaçırıyor. Ben dehşet dolu gözlerle olanları izliyorum. Sonra köstebeğin durduğu bir anda kapıdan koşarak bahçeye kaçıyorum.  O anda uykudan uyandım zaten. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada köstebek görmek yorumu

kostebekNezihe merhaba, bu çok enteresan rüyayı dostlarımızla paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada bilmediğin bir evde kaldığını görmek rüyayı gören kişinin ölüm korkusu yaşadığını ve bu nedenle moralinin çok bozuk olduğuna delalet eder. Rüyanda siyah fare görmek yaşamı kendi ayaklarının üzerinde durarak değil, genellikle başkasının gölgesinde saklanarak, ondan destek alarak sürdürdüğünü ifade eder. Fareden korkmak ve diğer bilgiler için fare rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada köstebek görmek sizi sevmeyen kötülüğünüzü isteyen kişilerin sizi alt etmek için komplo kurduklarını gösterir. Köstebeğin toprağı eşelemesi günlük deyim ile “kuyu kazmak” olarak tabir edilen, iyiliğinizi istemeyen kişilerin ( sanki 2 kişi ) size kötülük yapmak için uğraştıklarını simgeler. Köstebeğin fareyi kovalaması ise aslında korkularınız yüzünden bir dertten kaçarken bir başkasına yakalandığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir