Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Köstek Görmek

Rüyada köstek görmek neye delalet eder?

Rüyada köstek görmekBen bir yapı firmasında saha mühendisi olarak çalışıyorum ve dün gece rüyada çalıştığım şantiyede ölü birini gördüm ama ve ölünün kafasında çuval vardı ve bu nedenle yüzünü göremedim aklımda kalan tek şey cebinden dışarı sarkmış saat kösteği idi. Olay yeri inceleme ekibi personeli bir polis başını dizlerine almış, ölene dua ediyordu.

Daha sonra şantiyenin başka tarafında bulunan su dolu bir kuyuda başka cesetler bulundu, kuyudan devamlı cesetler çıkıyordu. Bunların arasında 5 tane çocuk, 2 tane genç erkek, 3 tane yetişkin cesedi vardı ve ölenleri yüzü belirsizdi, şişmişler idi. Bir günde toplam 11 ceset bulundu. Bu ne manaya gelir? yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 29, erkek, bekar, mühendis çalışıyor.

Rüyada köstek görmek yorumu

Gökhan merhaba, gördüğün rüya gerçekten iç sıkıcı ama manası o kadar kötü değil.

Rüyada ceset görülmesi görülen cesedin türüne, durumuna göre yorumlanmakla birlikte genel olarak kişinin hayatında artık kullanmadığı ve körelmiş bir yanı olduğunu işaret eder. Bu konuda detaylı bilgi ceset rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

Rüyada saat kösteği, anahtarlık kösteği görmek yaşamınızda eski alışkanlıklarınızın size sıkıntı verdiğini, eski düşünce ve davranış tarzlarından uzaklaşmanız gerektiğini simgeler.

Not: köstek kelimesi iki farklı anlam taşıyabilir. Birincisi saatin ucuna takılan zincir. İkincisi engel olmak, birini veya bir şeyi engellemek, mani olmak manasında köstek olmak.

Rüyada birine veya bir şeye köstek olmak, engel olmak, mani olmak bir çeşit aldatma gösterir. Yanlış bir izlenim vermek veya olduğundan farklı görünmek gibi bir tutum içinde olduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir