Rüyada Kostümlü Balo Görmek

Rüyada kostümlü balo görmek ne demektir?

Merhaba. Sınıf arkadaşım bana bir kostümlü balonun olduğunu söyledi, dedim ben nereden bulucam kostüm ve bana sürpriz yaptı ve vampir kostümü verdi. Ben giydim arkadaşım arabada beklerken ben yoldan geçen bir otobüse binmişim ve annemi çağırmışım gel anne gel bin demişim sonra kostüme aksesuarlar eklemek için bir dükkana girmişiz bir satıcı adam bize modelleri gösteriyordu, antenler vardı kostüme takmak için kafaya.

Ana temalar : kostümlü balo, sürpriz yapmak, vampir kostümü, kostüm aksesuarları, antenler.

Rüyada kostümlü balo görmek tabiri

Rüyanız, canınızı sıkacak birtakım olaylarla karşılaşacağınızı, üzüleceğinizi ifade etmektedir. Bu üzücü duruma sizin çok aşırı sinirli davranışınız neden olabilir.

Rüyada balo görmek genel anlamda zamanın hızla geçtiğini ve onu iyi değerlendirmek gerektiğini temsil eder. Balo salonu görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu elindeki olanakların farkında olup, bunları iyi değerlendirmesi gerektiğini, elinin altındaki kaynakları ve içindeki enerjinizi iyi kullanması gerektiğini ifade eder. Rüyada baloya gitmek veya bir baloya katıldığını görmek rüya sahibinin yaşamınızda bir alışkanlığın sona ereceğini ifade eder.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir