Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Koşu Yapmak

Rüyada koşu yapmak neye işaret eder?

Rüyamda koşu yapan yeşil gözlü başörtülü iki kız gördüm (ikisini de tanımıyorum), başı örtülü kızların koşu yapması garibime gitmişti.

Ayrıca yakın bir arkadaşımın birisine silah ile ateş ettiğini gördüm, yalnız silahta tek bir mermi varmış ve komşumun kızını ve kızın babasını gördüm, bir yere koşuyordu ve diğer bir komşumu gördüm oda bir yere koşuyordu. Bu rüyaların manası nedir?

Rüyada koşu yapmak neye yorulur?

Rüyada koşu yapmak, koşmak, koşu yaptığını veya koştuğunu görmek aslında sizin için çekici olmayan, istemediğiniz kimi eylemler için sorumluluk üstlendiğinizi işaret eder. Rüyada koşu yapan birini görmek hedeflerinize ulaşmak için daha planlı, programlı ve bilinçli olmak, ona göre davranmak gerektiğine işarettir.

Rüyada silah görmek güç, kuvvet, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir. Arkadaşının birine ateş etmesi ise ani bir gelişme sonucu karşısına hayallerinin gerçekleşmesi ve hedeflerine ulaşmak konusunda yeni imkanlar çıkacağını, bunun sayesinde yaşamının istediği istikamette ilerlemeye başlayacağını, işlerinin açılacağını ve yaşamının güzelleşeceğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir