Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kot Görmek

Rüyada kot pantolon görmek ne demektir?

Ben 24 yaşındayım 5 aylık hamileyim. Rüyamda eşimle tekrardan evleniyorduk, benim kuaförde saçımı güzel yapmadılar ve gelinliğimin altında bir astar vardı, oda hamile olduğum için kısa gelmiş ve ayaklarım üstündeki tülden görünüyordu, eşim ise kot pantolon ve tişört giymişti.

Ailemin kızmasıyla düğünde benimle dans edip kendine takım elbise almaya gitti ve geri geldiğinde İskocyalılar gibi etekli bir takım giymişti, yine benim sinirlendiğimi görünce bir hemşirenin pantolonunu giyip geldi, oynadık falan ama giydiği şeylere çıkarıp yine kot pantolon ve tişört giydi ne anlama geliyor? merak ediyorum, kaç gecedir hep evlendiğimi görüyorum.

Rüyada kot görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kot görmek, rüyada kot giyecek görmek iç dünyanızın, içinde bulunduğunuz ruh halinin yansıması olup, özgürlük, bağımsızlık duygularınızın yoğunluğunu gösterir. Ancak rüyada kot giysi üzerinde bir odak noktası varsa yorum yapılırken bu odak noktası dikkate alınmalıdır.

Rüyada yeni kot kıyafet almak, kot giyecek aldığını görmek gerçek yaşamınızda para ve diğer mali konularda rahat bir tavır içinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada dar kot kıyafet giymek, dar kot kıyafet giydiğini görmek ideallerinin çok yüksek olduğunu göstermektedir.

Rüyada bol, rahat bir kot kıyafet ise yaşamınızda ilişkileriniz ve olaylar karşısında her durumda ölçülü davranabildiğini simgeler

Yırtık kot giysi giymek, yırtılmış kot giyecek giydiğini görmek hayatınızda yolunda gitmeyen kimi şeyler olduğunu veya kimi durumlarda uygunsuz hareket olduğunu gösterir.

Eski, eskitilmiş, taşlanmış kot giysi başkalarıyla uyum için gayret gösterdiğinizi ifade eder.

“Rüyada Kot Görmek” için 4 yanıt

Rüyada mavi kot görmek
Merhaba ben Esra, rüyamda eski erkek arkadaşım yukarıdan aşağı pantolon atıyordu “yenge bunu as” diye, mavi kot pantolondu yanında kırmızı bir şey daha vardı, sonra bir telefon numarası söyledi “onu ara” diye, yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyanız, eski erkek arkadaşınız ile henüz her şeyin bitmediğini işaret etmektedir.

rüyamda su an aramızın çok iyi olmadığı arladaşımın evimdeydim yaşlı bir kadın vardı birde evli çift tanımıyorum ama kadın gelin ters Bş hareket yaptı diye kızı bacağının arasına alarak öldürdü kocası da yardım etti daha sonra evlerinden aiapı kot pantalon attılar daha sonra bana da tamamı söylediler açbende biraz daha kotu renkli Bş pantalon attım aşağıdaki herkes benim attığım pantalonun başına üşüştü. böyle değişik bi rüya yorumlarsanız çççok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir