Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kötü Adamlar Görmek

Rüyada kötü adamlar görmek ne demek?

Merhaba. Rüyamda 3 kötü adam tarafından kovalanıyordum ama yakalanmadan deniz ya da göl kıyısına (kaçış yeri) ulaşıyordum. İlk kayığa binemedim bende diğerini bekledim, kovalayan adamlardan 2 tanesi kıyıda oturmuştu ama bana herhangi bir şey yapmıyordu. 3. adam uzaktan bana ateş etti.

Aslında mermi bana değmedi ama herkes değmiş gibi davrandı, bende o şekilde davrandım. Sonra suya atladım, derine batıp çıktım. O sırada bineceğim kayığı gördüm, arkamı dönüp bana ateş eden adama göz dağı verir gibi baktım (ateş ettin ama zarar veremedin hatta daha güçlüyüm gibi. ) suya tekrar batıp çıkmayı düşündüm, ama yapmadım. (normal hayatta da sudan pek hoşlanmam. korkularım var. ) o sırada uyandım. Yorumlayabilir misiniz acaba? Merve’nin Rüyası. 12 Eylül 2012 21:30. Rüyanın unsurları; kovalanmak, deniz kıyısı, göl kenarı, kayığa binmek, kayık, ateş etmek, suya atlamak, batıp çıkmak.

Rüyada kötü adamlar görmek tabiri

Merve merhaba, rüyanız, uyanık hayatınızda işlemiş olduğunuz kimi günahlar veya kabahat nedeniyle ( birden fazla olması söz konusu) üzerinizde bir ağırlık, vicdan azabı ya da üzüntü olduğunu, huzur ve feraha ermek, kötülüklerden arınmak için Allah’ın merhametine sığınmak, tövbe etmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Bu günah veya kabahatler belkide çok küçüktür ancak sizi yine de etkilemiş ve tutku, arzu, aydınlatma, dönüşüm için öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini göstermektedir.

“Rüyada Kötü Adamlar Görmek” için 2 yanıt

rüyamda simsiyah giyinmiş yüzü görünmeyen bir adam yetişkin ve ufak cocukların olduğu okula geliyor,herkes cığlıklar atarak kaçışmaya başlıyor,evim deniz kenarında koskoca duvarlar la örülü kocaman kapıları olan okula çok yakın evmiş.cocukların cığlıklarını duyup dışarı fırlıyorum.kaçışan cocukları göörünce onlara yardım ediyorum. herkesi bahçeme alıyorum kapıları kapatıyorum o anda küçük kızımda yanıma geliyor,kötü adam kapıları kırıp bahçeye girince bütün herkesle beraber denize atlıyoruz ,ben yüzme tam bilmediğim için batıp cıktıkca kızım yanımda bana yardım ediyor,tam o anda denizin içinden yüzü çok belirgin siyah çarşaflar içinde meryem ana cıkıyor onun ayaklarına sarılıyoruz.o anda korku ile uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir