Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kötü Bir Rüya Görmek

Rüyada kötü bir rüya görmek neye çıkar?

Merhaba, kötü bir rüya gördüm, Rüyamda evimde uzaktan bir akrabam o gün bizde kalıyormuş ve uyurken birden bire aniden çok şiddetli deprem oluyor. O kadar şiddetli ki anlatamam, her yer adeta beşik gibi oradan oraya bizi savuruyor ve karanlık. Sonra kalktığımızda görüyorum ki, evin bir penceresinin üstünden tavana kadar olan kısım yıkılmış ama pencereler falan yıkılmamış yani sadece üstünden tavana kadar olan kısım yıkılmış görünüyor.

Bunu tabir etmenizi rica ediyorum. Teşekkürler. Gönderen: Serkan. Rüyanın unsurları şiddetli deprem, beşik gibi sallanmak, tavan yıkılması. 15 Eylül 2012, 17:12

Rüyada kötü bir rüya görmek neye çıkar?

Serkan merhaba, bu tür rüyalar, insanın iş hayatında veya çevresinde kimi sorunlar yaşadığında sık görülür ve inanın buna benzer rüyaları gören çok kişi vardır. Rüyanız hakkında geniş bilgiyi rüyada deprem sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada deprem olduğunu görmek, yer sarsıntısı, zelzele, hemen tüm toplamlarda iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder olarak yorumlanır. Rüyada deprem yaşamak konusunda hemen hemen tüm dini rüya tabirleri, bunun Tanrının öfkesini ve gücünü temsil ettiğini belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kötü Bir Rüya Görmek” için 2 yanıt

Kötü rüyalar görmek
Merhabalar, benim bir kuzenim var, uyurken sürekli uykuda kötü rüyalar görüyor, yataktan düştüğünü görüyor ve canı yanıyor, sabah kalktığı zaman bacaklarında gerçekten morluk oluşuyor, bundan bayağı endişeli sizce bu ne anlama gelir.
İçinde bulunduğu ruh hali de kızı var, sürekli kızının 6. kattaki evlerinden düşeceğini düşünüyor, gece sıçrıyormuş, terliyormuş, inliyormuş, eşinin gözlemiyle bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz şimdiden çok teşekkür ederiz.

Sema merhaba,
Kuzeninizin rüyaları, gerçek yaşamında bazı derin endişeler taşıdığını göstermektedir. Bu tür rüyalar devam ederse mutlaka bir uzman Psikolog desteği alınmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir