Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kötü Birilerini Görmek

Rüyada kötü birileri neye işarettir?

Selamın Aleyküm, Rüyamda büyük bir arazideyim, orada tanıdığım 2 tane erkek çocuğu var. Onların olduğu yeri temizlemeye başlıyorum, o arada çocuklar küçük abdestini yapıp kaçtılar. Sonra çocukları ararken etrafımı kötü adamlar sardı. Çocuklarla beraber kaçarken çocuklar kayboldu, bende taşlık kayalık bir ormanda tek kaldım, adamlar etrafımdaydı, “ormana girersem adamlar yakalar beni” diye düşünüp ana yola gitmeye karar verdim ve ana yola giderken bir yolcuya rast geldim, yolcu 50-60 yaşlarında iyi ve nurlu bir adam, ata binmiş geliyordu, ondan yardım istedim, beraber yürüdük adam; “Her akşam iftara yakın saatte atımla camilere su taşıyorum” dedi.

Bayağı gittik ve apartmanları beyaz olan bir mahalleye girdik. Ben sordum “benim ailemi tanıyor musun” diye, “tanımıyorum” dedi. Şu an rahmetli olan kayın pederimi sordum “tanıyor musun, ben onun geliniyim” dedim, “yok kızım tanımıyorum” dedi. O mahalleye gelince adam beni bıraktı. Ben “ana yola geldim, tehlikeyi geçirdik, ben buradan giderim” dedim ve adamla ayrıldık. Ana yola indim ve eve doğru giderken yengemi gördüm, başıma gelenleri anlatırken içki içen bir adam gördüm, bana bakıyordu ben görünce arkasını döndü. Abimi ve kardeşlerimi gördüm bana yardımcı oldular. Sonra arabaya bindik ama arabada gitmedik.

Sonra uyandım. Ben Normalde camide bayan eleman olarak çalışıyordum ama haksız yere beni yerimden ettiler, onunla ilgili olabilir mi? Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Saygılar. Kimden: ecaz, Cinsiyetiniz:kadın, Yaşınız:50, Medeni Durumunuz:evli, Şu anki ruh haliniz: normal seviyelerde ve umutlu, Anahtar kelimeler: beyaz atlı,yaşlı amca,beyaz evler,kötü adamlar, erkek çocuğu,

Rüyada kötü birilerini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden halen kurtulamadığını, bu yüzden insanlara olan güveninizin sarsıldığını, kime ve neye güveneceğine karar vermekte zorlandığınızı gösterirken aynı zamanda bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

“Rüyada Kötü Birilerini Görmek” için bir yanıt

Ruyamda babam iş yerine nobete gitmisti bizde yatiyorduk, sonra iki adam kapiya dayandi, biz arkadan kapiyi kitledik, ben balkona kostum yardim cagirmaya annemgil evde kaldi, sonra uyandim kalbim cok hizli atiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir