Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kötü Birini Öldürmek

Rüyada kötü birini öldürdüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda eski evimizin bahçesindeydim ve geceydi. Yanımda iki tane ilkokul arkadaşım vardı. (Yaklaşık olarak 10 senedir görmediğim arkadaşlarım). Yine tanıdığım birisi ama o arkadaşlarım gibi uzun süredir görmediğim, kötü huyları olan pek güvenilir olmayan başka birisi birden arkadaşlarımdan birisinin göğsüne bıçağı sapladı. Direk yığıldı nefes alamadı. Sonra diğer arkadaşıma saldırdı. O birkaç saniye direndi ama yardım edemedim en son bana saldırdığında bir şekilde fazla zorlanmadan onu öldürebildim. Üçünün de ölü olduğunu gördüm ve ayağımdaki ayakkabılar nizami bir şekilde yan yana olarak yerdeydi. O an oradan uzaklaşmadan önce alıp almamayı düşündüm. Sonra ayakkabıları orada bırakarak duvardan atlayıp uzaklaştım.

Sabah tekrar eve geldim babam evdeydi, annem yoktu. Babam çok soğukkanlı ve sakindi.(Normalde daha fevri,panik halinde bir yapısı vardır) Öldürdüğüm kişiyi sordum babama. Babam “ölmüş” dedi. Arkadaşlarımı sordum. Babam “Birisi hemen oracıkta ölmüş, diğeri biraz acı çekmiş” dedi. Daha sonra uyandım. Yorum için teşekkürler. 23 Yaşındayım, bekarım, sağlıkcıyım.

Rüyada kötü birini öldürmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eski evinde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin şu anda kendini emniyette hissetmediğine ve eski günlerini özlediğine delalet eder. Rüyada ilkokul arkadaşlarını görmek rüya sahibinin eskiden yaşadığı bazı duygulardan kurtulmak, değişmek istediğini gösterir.

Rüyada birinin bıçaklandığını görmek kişinin şu anda bulunduğu ortamda fazlası ile öfke duygularının hakim olduğunu ve bu olumsuz duygu yoğunluğundan negatif etkilenmemek için bir şeyler yapmak gerektiğini temsil eder. Bazı durumlarda o ortamdan uzaklaşmanın en iyi çözüm olduğunu gösterir. Rüyada kötü birini öldürmek aslında gerçek yaşamda sizi oldukça kötü etkileyen ve öfkelenmene neden olan bir durum yaşadığını ancak her şeye rağmen öfkeni kontrol etmeyi öğrenmek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Kötü Birini Öldürmek” için bir yanıt

Rüyada birini öldürmek, birini öldürdüğünü ya da birisinin öldürüldüğünü görmek hakkındaki rüya deneyimlerinizi ve sonrasında olanları lütfen paylaşın ki bilgi başkalarının da işine yarasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir