Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kötü Rüya Görmek

Rüyada kötü rüya görmek ne demek?

Bir süredir görüşmediğim eski sevgilim ile sevmediği bir yakın arkadaşımın evinde oturuyorduk. Sonra arkadaşımdan sevgilimi çok fazla kıskandım, kavga ettik, sevgilimle ayrıldım ama o benimle ayrılmıyordu, her gittiğim yere gelip gülüp eğleniyordu, bende ondan kaçıyor hep arkadaşımla kavga etmek için yer arıyor sonrada bir köşeye çekilip ağlıyordum.

Bu rüyadan çok sinirleri bozuk, huzursuz ve gergin kalktım, psikolojim bozuldu, bayağıdır etkisindeyim, lütfen bir tabir yapın, içim huzursuz, teşekkür ederim, Okan

Rüyada kötü rüya görmek açıklaması

Gördüğünüz rüya öz-değer ve gerçek içsel değerleri kabul etmekte zorlandığınızı, onun bazı yönlerini içinize sindiremediğinizi işaret etmektedir. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Kötü Rüya Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bahçeli bir evdeydik. Yanımda bir kaç çocuk ve bir kaç yetişkin vardı. Başlarda her şey normalken dışarıda kötü niyetli insanlar ortaya çıktı. Tüm kapıları ve pencereleri kapattık. Sonra dışarıda şu yükselmeye başladı. Pencelerin en üst seviyesine kadar. Daha sonra evin alt katına neredeyse gireceklerini görünce üst kata çıktık ve kapıları kitleyip pencereleri şu yükselince içeri girmesin diye kapattık. Sütle beraber dışarıdakiler de yükseliyordu. Dışarıdaki şu seviyesi bulunduğumuz katı da geçecekti yine bir üst kata çıktık. Ama işin garibi ev iki katlıydı. Üçüncü katı ben zihnimdene ekledim sanırım. Sonra nerdene bulduysak hepimize yetecek kadar dalgıç kıyafeti ve malzemesi buyduk ve onları giymeye başladık. İşim bitince çocuklara giyinmelerinde yardım ettim. Yanımızda radar vardı. Sudaki insanları ve köpek balıklarını tespit edip onlardan kaçmak için kullanacaktık. Yüzerek kaçmayı düşünüyorduk. Rüyam burada bitti. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir