Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kötü Şeyler Görmek

Rüyada kötü şeyler neye delalet eder?

Öncelikle Merhaba; Rüyamda annemi, babamı, kardeşimi ve anneannemi kendimle birlikte görüyorum. Bizim çevremizi saran kötü şeyler var rüyamda. Sanki bize büyü yapılmış ve bir şeyler peşimizi bırakmıyor, her yerde olumsuzluk yaşıyoruz. Şehir dışına çıkmak istiyoruz ama kötü ruhlar buna izin vermiyor. Bir şekilde çıkıyoruz. Ve gerçek hayatta yazlığımız olan yere gidiyoruz. Yolda bir sürü aksilik çıkıyor. Yılanlar, böcekler, kurtlar saldırıyor.

Yazlığımıza vardığımızda etraf sakinliyor birden. Denize girip daha uzağa gitmek istiyoruz. Denizde ise büyük bir beyaz tekne var. Beyaz teknenin halatını tutuyoruz ve derinlere götürmeye çalışıyoruz fakat denizin boyu sabit. Hiç yükselmiyor. Belirli bir süre sonra halat kopuyor ve anneannem yere düşüyor. Onu kaldırıyoruz.

Denizde bayağı yol kat ettikten sonra bir iskeleye yakınlaşıyoruz. Fakat kardeşim yüzme bilmediği için onu ben alıyorum beraber yüzüyoruz. Herkes iskeleye çıkıyor ama ben kardeşimle çıkamıyorum, çünkü denizi pirana balığı sarmış durumda. Parmağımı kapmaya çalışıyor bende bu sırada sürekli hareket halindeyim. Teker teker gelirlerken hafif bir kan içinde iskeleye çıkmayı başarıyorum fakat orada mahsur kaldık. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kötü şeyler görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızın ilk bölümü sizin ya da ailenizin doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya, sizi kandırmaya çalışan birileri olduğunu işaret ederken siz bunu kabul etmiyorsunuz. Ancak bu durumdan o kadar bıkmış durumdasınız ki adeta bulunduğunuz yerden uzaklaşmak istiyorsunuz. Ancak bu kişi veya kişiler o kadar ısrarlı ki peşinizi bırakmıyorlar.

Rüyanız bu noktada çok önemli bir mesaj vermektedir. Sorunun kısa, kesin ve kolay bir yolu var. Siz bu konuyu olduğundan fazla dikkate alıyorsunuz. Rüyanın son bölümü ise ilk bölümde verilen mesajla tutarlı ve “yaşamınızda iç çatışmalara neden olan sorunlar ile karşı karşıya olduğunuzu, bilinçsiz olarak bu sorunlarla mücadele etmeye çalıştığınızı” göstermektedir. Rüyanın unsurları: anneyi, babayı, kardeşini, anneanneyi, büyü, kötü ruhlar, yilanlar, böcekler, kurtlar, beyaz tekne, halat kopması.

“Rüyada Kötü Şeyler Görmek” için 2 yanıt

Rüyada birinin kötü şeyler yaptığını görmek neye işarettir
Rüyamda tanıdığım bir insanın hiçbir zaman yapmayacağı bir işi yaptığını gördüm, bu tanıdığım sigaradan nefret eden, hatta etrafındakilere bile içirmeyen, çocukları çok seven birisi ama rüyamda çocukları kötü yollara iten ve sürekli sigara içen biri olarak gördüm ve en sonunda ben dar bir merdivende iken -bu arada o hala bir çocukla konuşuyor ama yine sigaralı falan- zıplayıp bele yakın bir kısmından -arkasından- bıçakladım sonra dönüp bana baktı bir şeyler dedi ama tam hatırlamıyorum ama sanki yaptığının kötü bir şey olduğunu bilmiyormuş gibi, öldüğünü görmedim ama sersemlediğini fark ettim düşecek gibiydi ama ayaktaydı sonra da hemen ardından uyandım.
Bunu açıklarsanız sevinirim.

Sevgi merhaba
Böylesine önemli rüyaları, mümkün olan tüm detayları ve hakkınızda bilgi vererek gönderin.
Rüyanız gerçek hayatınızda dengesiz davranışlarda bulunan birinin sizi rahatsız ettiğini, onunla mücadelenizde kendinizi yeterince güçlü hissetmediğinizi, yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde güç kullanmayı düşündüğünüzü ifade etmektedir.
Eğer böyle bir durum gerçekten varsa, güç kullanmanın çözüm olmadığını aklınızdan çıkarmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir