Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kova Görmek

Rüyada kova görmek neye işaret eder?

İyi geceler. Rüyamda arkası açık bir transitin arkasındayım arkadaşım ve araç sahiplerinden biri var hava soğuk ve esiyor. Derken bir kova içinde 3 tane Japon balığı beliriyor. Bunlardan biri turuncu biri beyaz diğerini hatırlamıyorum .kovanın ağzı buz tutmuş ama. turuncu olan gitgide büyüyordu sanki ve çıkmaya çalışıyordu kovadan. Başını çıkardı sonra. İçime bir korku girdi birden ve araçtan inmiştik sonra. Şehmus

Rüyada kova görmek tabiri

Şehmuz merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda karşınıza çıkan önemli ve büyük bir kısmeti kaçırdığınızı ifade etmektedir. Ancak bir kısmetiniz daha var ve onu kaçırmamak için dikkatli davranmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada boş kova görmek para kaybetmek anlamına gelir. Rüyada dolu kova görmek para kazanmak demektir. Yarı yarıya dolu kova görmek, beklemediğiniz bir yerden haber almak olarak yorumlanır.

“Rüyada Kova Görmek” için 3 yanıt

Selam. Rüyamda yerden dal buldum üzerinde 4 tane gül vardı, bir az solmuşlar kökü yoktu. Yerden aldım yanımda içi ağzına kadar su dolu kova vardı gülleri içine koydum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kırmızı kova görmek
Rüyamda ben kirmizi plastik bir kova gördüm. Kovanin icinde başım vardı (kova başıma geçmiş şekilde duruyordu. ) Kovanin içi karanlıktı, hiç bir yerden ışık gelmiyordu. Ben bu karanlikdan korkmadim, kova o kadar dardi ki basimi ceviremiyordum. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim yorgun ve aklı karışık. Ailemle alakali problemlerim var, çok üzgünüm bu günlerde hiç umudum kalmadı hiç hayattan isteğinde kalmadı.

Gül merhaba, gördüğünüz rüya reel hayatınızda maddi konulara dikkat etmek ve bu nedenle başınızın ağrımasına izin vermemek gerektiğine dikkat çekmektedir. Çünkü kova parasal konuları kırmızı ise tehlike – uyarı anlamını taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir