Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini Kovalamak

Rüyada birini kovaladığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda kaldırım kenarında düşüyorum, platonik aşık olduğum kişi arkadan geliyor, bende hemen zar zor yerden kalkmaya çalışıyorum, sonra sevdiğim kişi benden kaçıyor, kovalıyorum, cami avlusuna giriyor orada babası veya amcası 1 el havaya silah ile ateş ediyor, bende hemen ellerimi kaldırıp “tamam tamam” diyorum, sonra onu seviyorum “bir şey yapmayacağım” diyorum, arkasından bir silahlı kişi daha geliyor çok lazım cevaplar mısınız.

Rüyada birisini kovalamak tabiri

Rüyada kovalamak, bir şeyi ya da birini kovaladığını görmek, kovalanan şey ile bir arada değerlendirilir. Rüyada insan kovalamak genellikle şu an veya çok yakın zamanda attığınız / atacağınız adımlar konusunda bilgi verir, taşıyamayacağınız yüklerin altına girmemeniz gerektiği konusunu işaret eder.

Rüyada kovalanmak yorumu

Rüyada kovalanmak, kovalandığını görmek ise kendine güven konusunda kimi sorunlara işarettir, hayatın kimi alanlarında derin endişeler taşıdığınızı temsil eder.

Sayfanın üst kısmında bulunan arama kutusu yardımıyla fare kovalamak, kedi kovalamak, köpek kovalamak, hırsız kovalamak, şeytan kovalamak gibi özel konuların anlamına ulaşabilirsiniz.

Kovalamak teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibir kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda kovalandığını görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Birini Kovalamak” için 4 yanıt

Rüyam da yakın bir arkadasım olan ve deger verdigim bir kız var saclarnı sarı renge boyatmıs ve küt kestirmis aniden bana kotu bi laf soyluyor ve kacmaya baslıyor Ama rüyanın sonunda yakalayıp yakalayamadıgımı hatırlayamıyorum ama güldügünü hatırlıyorum .
Şimdiden Tesekkürler,

Rüyamda çok yakın bir arkadaşım ve karşı komşumla konuşurken karşı komşum abisinden bişey istiyor. Onu getirirken ayağı takılıyor ve üzerime düşüyor sonra ben onu kovalamaya başlıyorum. Arkamdanda arkadaşım geliyor. En sonunda yaprakları sararmış ağaçlarla dolu uzun bir yola geliyoruz ve arada durup hepimiz aynanada gülüyoruz.

Selâmün aleyküm ben rüyamda köpeğin peşinden koşuyordum, rüyamda birden fazla köpek gördüm ve ben bu köpek rüyasıni üst üste birden fazla gördüm, çok etkisinde kaldım, yorum yapabilir misiniz? cevabı çok merak ediyorum. Teşekkürler

Merhaba rüyamda bir çocuk kovalıyorum, çocuğu yakalamaya çalışıyordum. Sonra üzerimde mavi uzun kollu bir hırka var onu çıkarıyorum. Yerine siyah bir hırka giyiniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir