Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kovalandığını Görmek

Rüyada kovalanmak neye delalet eder?

Rüyamda arkamdan motosikletle iki kişi beni kovalıyor, daha sonra ben bir binaya giriyorum ve yanımda bir kız beliriyor, onunla binanın son katına kadar merdivenleri çok hızlı çıkıyoruz, o adamlarda peşimden geliyor ve üç kişi oluyorlar, onlara vuruyorum çünkü ellerinde bıçak ve kesici aletler var. Yanımdaki kız benim kız kardeşim çıkıyor ve binanın en üst katında da biz oturuyormuşuz, kapıyı çalıyoruz “açın” diye, bizimkiler evde olmasına rağmen kapıyı uzun bir müddet açmıyorlar, bu arada üç kişi saldırıyor, ikisini tekme atarak öldürüyorum, binanın dibine düşüyorlar biri de bayılıyor. Bu arada bizimkiler kapıyı açıyor “niye açmıyorsunuz bizi öldüreceklerdi” diyorum, “bir şey olmaz, ne olacak, bir şey olmaz” diyorlar, ben panikleyip dışarılara bakıyorum, polisleri sokakta görüyorum ve uyanıyorum. 35, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada kovalandığını görmek yorumu

Reis selam, görmüş olduğun rüya esas itibariyle şu anda içinde bulunduğun stresli ruh halinin yansımasıdır ve sana bu stresi yaşatan faktörleri tespit edip sorunu çözmen gerektiğini söylemektedir.

Rüyada kovalandığını görmek rüya sahibinin kendine güven konusunda bazı sorunlar yaşadığına işarettir, kovalanmak aynı zamanda hayatın bazı alanlarında derin endişeler taşıdığınızı ifade eder.

“Rüyada Kovalandığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada arı kovalaması
Merhabalar. Ben dün gece rüyamda arı tarafından kovalandığımı gördüm, fakat arı hemen hemen yumruğum kadar büyük bir bal arısıydı, beni sokmaya çalışıyordu, elime havlu alarak bende onu kovaladım, sonra havluyla ona vurdum yere düştü, biraz çırpındı ve kendi iğnesini kendine batırdı ve serçeye dönüşerek öldü. Bu dönem benim eşimden ayrılmak üzere olduğum sıkıntılı bir dönem aslında rüyamda birçok karışık olay gördüm ama uyandiğimda sadece bu aklıma kazınmıştı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir