Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kovma Duası Görmek

Rüyada kovma duası görmek ne demektir?

Rüyamda bir peygamberin mezarındayım ve dua ediyorum, hem sevdiklerim için hem kendim için, kötülüklerden şeytandan korunmak için kovma duası ediyormuşum, bu rüya ne ye yorulur

Rüyada kovma duası okumak yorumu

Ali merhaba, mezar konusunda detaylı açıklama mezar görmek rüya yorumları sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

Rüyada kovma duası hayatın içinde kaybettiğiniz bir şeyi veya gücü geri almak için girişimlerinizi gösterir. Rüyada kovma duası okuduğunu görmek hakkınızda birçok suçlama yapıldığını ve yaptığınız şeylerin sorumluluğunu kabul etmeniz ve ona göre davranmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında rüyada dua etmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kovma Duası Görmek” için bir yanıt

7-8 yaşında bir erkek kuzenim var, rüyamda onu kucaklamıştım, ıssız kapkaranlık bir köy yolundan yolun sonundaki tuvalete gidiyorduk. Yolda ben bir anda kuzenimi yere yatırdım ve korudum, bir şeyler oluyordu çünkü iki göğsüme de tırnak giriyor gibiydi. Dualar okumaya başladım, sürekli okuyordum. Canımda yanıyordu sanki hissediyordum o acıyı. Daha sonra o kasılmalar falan durdu sakince etrafıma baktım annemler yengemler gelmişti ve hala karanlıktı ortalık. Göğsümde bir şey olup olmadığına bakmak istedim ve birinde büyük harflerle “YAT” yazıyordu. Diğer göğsüme baktım ve olan kan boşalıyordu. Sanki göğsümün bir kısmı parçalanmış gibiydi. Anneme gösterdim ve sadece yüzüme öylece baktı. Ben bu aralar çok durgunum mutsuzum. 15 yaşındayım, öğrenciyim ve bekarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir