Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kovmak

Rüyada kovmak neye işaret eder?

Rüyamda bahçeli bir evin balkonunda otururken bir küçük bir kedi ve köpek bahçenin dışında duruyorlar, önce kedi içeri girmeye çalışıyor, onu kovuyorum tekrar geliyor, bu üç dört sefer oluyor, daha sonra köpek giriyor,  ne kadar kovsam da gitmiyor, oturduğum koltuğun altına giriyor, çıkartamıyorum orada kalıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kovmak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kovmak, bir şeyi ya da birini kovduğunu görmek kovulan şeyin niteliğine göre yorumlanır. Size zarar veren bir şeyi kovduğunu görmek gerçek yaşamınızda size üzüntü veren bir şeyden yakında kurtulacağınızı işaret eder. Size zarar vermeyen bir şeyi, arkadaşı kovmak, sevgiliyi kovmak, akrabayı kovmak uyanık hayatınızda manevi yaşamınızda kimi boşluklar, tatminsizlikler yaşadığınızı simgeler.

Rüyada kovulmak, bir yerden kovulduğunu görmek günlük hayatınızda kimi uyum sorunları içinde olduğunuzu, girdiğiniz ortamda mutlu olmadığınızı veya birtakım iletişim sıkıntıları çektiğinizi ifade eder.

Not : köpek kovmak, yılan kovmak, hayvan kovmak, şeytan kovmak, hırsız kovalamak gibi özel terimlerin rüya açıklaması için ilgili yorumlar incelenmelidir.

“Rüyada Kovmak” için 3 yanıt

Rüyamda alt komşuma hırsız girmiş olma ihtimali ile birlikte ben ve polis arkadaşımla birlikte alt komşuya doğru indik. Polis arkadaşıma hırsızın dışarıya kaçmış olabileceğini söyleyip peşinden gitmesini istedim. Bende elimde silahımla eve girip kontrol etmek istedim. 1 odayı kontrol ettikten sonra diğer odalardan zifiri karanlık çoğalarak sanki üzerime gelmeye başladı evden geri çıktım. Arkadaşımı beklerken karanlık üzerime kapaklandı. O sırada uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

rüyamda akşam üstü çocuğumun odasına yarasa girmişti siyah bi yarasayı kovmaya başladım inatla da çıkmamaya başladı zorbela odadan kovdum camı kapattım çocuğuma baktım horul horul uyuyodu şükür allaha dedim sorada kalktım. tabirini bana bildirirseniz sevinirim…

Rüyamda eski kocam eve dönmüş, ev şimdiki oturduğum evden farklı bir yer, evde bir şeyler yapmaya çalışıyor tamir gibi, evi yerleştiriyor ben çok mutluyum, sonra telefon konuşmasını duyuyorum, soruyorum sen beni sevdiğin için mi geri geldin diye, oda yok diyor ve ben onu madem burada ne işin var derhal burayı terk et bir daha da asla gelme diyorum, o an telefonu çalıyor, karısı ona yüksek sesle diyor ki sen eve git geleceğim diyor fakat yine bizim eve giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir