Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kovulduğunu Görmek

Rüyada Kovulmak Neye Delalet Eder?

Şimdi uyandım, esimle çok sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz, eşim cezaevinde. Eşimin ailesi, benim ailem ve ben çok üzgünüz. Zaten onu çok özlemiş iken çok kötü bir rüya gördüm. 23 yaşında bayanım.

Eşim rüyada bana “seni hiç sevmedim, defol git” dedi, beni alelacele evden kovdu, gitmemi istedi, bende sessiz sedasız çıktım gittim ama evden kovulduğumu kimseye diyemedim. Çok üzgün uyandım. Hayırdır inşallah.

Rüyada Kovulduğunu Görmek Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Sabır ve dua ile inşallah bu zamanları aşacaksınız. Biliniz ki böylesine zor günler geçiren birinin böylesine karamsar rüyalar görmesi gayet doğal, lütfen bu bilgiyi unutmayın çünkü rüyalar kişinin iç dünyasının yansımasıdır.

Rüyada bir yerden kovulduğunu görmek rüya sahibi genel anlamda kişinin günlük hayatınızda bazı uyum sorunları yaşadığını, girdiği ortamlarda mutlu olamadığını yahut bir takım iletişim sıkıntıları çektiğini işaret eder. Rüyada kovulmak eylemin türüne göre daha farklı anlamlar taşıyabilir. Rüyada işten kovulmak kişinin reel hayatta sevmediği bir işte çalıştığını simgelerken evden kovulmak rüyayı gören kişinin ailesi ile iletişim sıkıntısı çektiğini, birbirlerini anlamadıklarını ya da yanlış anladıklarını gösterir. Rüyada okuldan kovulduğunu görmek rüya sahibinin bazı uyum sorunları yaşadığına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir