Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Köy İmamı Görmek

Rüyada köy imamı neye delalet eder?

Dün gece rüyamda eski iş yerimden çok iyi tanımadığım sadece iş ilişkisinde olduğum birisi sol elime bir şeyler yapıyordu. Başta fark etmedim ne olduğunu ancak sonra baktığımda elime üst üste iki çivi çakmış olduğunu gördüm. Sonra köyün imamı yanımıza gelip “ne yapıyorsunuz siz” diyerek bize kızdı ve elimdeki çivileri çıkarmaya başladı. Çivileri çıkartırken önce hiç acımamıştı ama özellikle ikincisi yani daha derinde olanı çıkarırken epey acıdı.

İlk çivi yanlış hatırlamıyorsam demirdi ve kolayca çıkarttı ama ikincisi altın renkli idi ve epey uğraştırdı. Elimin öbür ucundan çıktı ve en son o uçtan iteleyerek çıkarttı fakat elim hiç kanamadı. Acaba ne anlama geldiğini bilen var mı?

Rüyada köy imamı görmek yorumu

Rüyada köy imamı görmekZileyha selam, eski iş arkadaşını görmen aslında gerçek hayatta çalışma yaşamıyla alakalı bazı sorunlar yaşamakta olduğunu simgelemekte, bu sıkıntını paylaşacak birilerine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Rüyada çivi görülmesi rüyayı gören kişinin güçlü ve kariyer sahibi biriyle tanışmasına ve bu tanışmadan ciddi bir fayda görmesine yorumlanır. Eline iki tane çivi çakılması senin gerçek hayatta iki konuda adımlarına dikkat etmen gerektiğini, yaptığın işe, söylediğin söze çok dikkat etmek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada köy imamı görmek kişinin murada ermesine delalet eder. İmamın çivileri çıkarması yukarıda satırda anlatılan iki konuya dikkat ettiğinde başta iş sorunları olmak üzere büyün dertlerinden kurtulup, feraha çıkacağına işarettir.

“Rüyada Köy İmamı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda camideyim, etrafta namaz kılan insanlar var, birde çok sayıda çoçuklar var, birden fazla imam var, ben orta saftaydım o imamı bırakıp en ön safa gittim sevabı daha çok olduğu için, en ön safta da başka bir imam var, yalnız bir çocuk beni ayağımdan çekiyor, bende rahatsız olmama rağmen namazı kılıyorum, sonra rüya bitiyor

Sercan merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında doğru yolda olduğunu ve işlerini hep yolunda gidip, kaza ve belalardan uzak duracağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir