Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Köy Kahvesi Görmek

Rüyada köy kahvehanesi neye işaret eder?

Rüyamda birkaç kişi ve ben eski köy kahvesi gibi bir yerdeyiz, yerler beton ve kahvenin içi boş, hiç bir şey yok. Kapıdan dışarıya baktığımda köy meydanı gibi bir yer tabi orası da, yıldırımlar düşüyor. Düşen bir yıldırımda insanlar kaçışıyor, bir diğerinde bir ağaç devriliyor ve bir adam altında kalıyor.

Daha sonra yıldırım bizim bulunduğumuz kahvehane gibi yerin altında dolaşıyor ve beton olmasına rağmen buzlu cam gibi şeffaf bir şekilde yıldırımın aşağıda dolandığını görüyorum, ayaklarının altına gelen kişileri çarpıyor. Tam bana doğru geldiğinde ayaklarımın üstünde yükseliyorum, sanki askıda kalmış gibi havada duruyorum. Tam enerjim bitti dediğim anda yıldırıma çarpılacağım diye düşünüp kendimi bırakacağım anda yıldırım yerden başka bir yöne doğru ilerliyor, bende ayaklarımın üstüne basıyorum. O anda uyanıyorum. Şimdiden teşekkürler. 34, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada köy kahvesi görmek tabiri

Rüyada köy kahvesi görmekRüyada köy kahvesi görülmesi rüyayı gören kişinin yaşamış olaylardan ve karşılaştığı  zor durumlardan dolayı bir yorgunluk içinde olduğunu,  büyük bir manevi boşluk içine düştüğünü, sürekli endişe taşımak yüzünden büyük bir üzüntü yaşadığına, oldukça zor evreler geçirdiğine ve daha büyük sıkıntılar yaşamamak için insanlardan uzak durmaya, içe kapandığına rivayet edilir. Kahvenin eski olması bu zorlukların devam ettiğinin ifadesidir.

Gördüğünüz köy meydanı ise sizi mutlu edecek, beklemediğiniz bir haber alacağınızı gösterirken aynı zamanda feraha ermeye, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya, rahatlamaya işarettir. Rüyada yıldırım düşmesi ise bu sıkıntı ve dertlerden kurtulmak için sabırlı olmak gerektiğine işaret ederken, yıldırımın yerde dolanması, çarpılmamak için gösterdiğiniz gayret aslında sizin problemlerden kurtulmak için verdiğiniz mücadelenin yansımasıdır. Yıldırımın yön değiştirip sizden uzaklaşması ise gösterdiğiniz sabır ve verdiğiniz mücadele sonunda aydınlığa kavuşacağınızın ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir