Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Köy Mezarlığı Görmek

Rüyada köy mezarlığı görmek neye delalet eder?

Merhaba öncelikle, ben ailemle memleketten uzak bir yerde yasıyorum ve rüyada köy mezarlığı gördüm. Ben kendimi bizim köyün mezarlığında buldum, darp edilmiş haldeydim ve mezarlığın karşısında da karakol var, ben sürünerek mezardan çıkmaya çalıştım ve çıktım, askerler beni görsünler kurtarsınlar diye, beni gördüler aldılar, sonrada amcam geldi beni almaya bu kadar, hocam bekliyorum lütfen, bunun manası nedir? Celal tarafından 04.03.2013 / 21:12 tarihinde gönderilmiş

Rüyada köy mezarlığı görmek neye yorulur?

Celal Merhaba. Rüyada mezar görmek gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Rüyada mezarlık görmek, genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Rüyada mezarlıktan geçmek gerçek yaşamınızda kapkaççı gibi davranan kimi yakınlarınızın malınız, mülkünüzde gözleri olduğunu, onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada darp edilmek, darp edildiğini görmen sıkıntıların, dertlerin bitmesine işaret etmektedir. Sonuç olarak rüyanızın bir vicdan muhasebesi yapacağınızı ve ondan sonra iç sıkıntılarından kurtulacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Köy Mezarlığı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada mezarlıkta gezmek
Ben 20 yaşında bekar bir bayanım, rüyamda çok büyük bir mezarlıkta gezdiğimi görüyorum, bazı mezarların üstünde çeşitli altınlar var, yanımda bazı insanlar olmasına rağmen altınları yalnız ben görüyorum ve onları alıyorum.

Rüyamda köydeki zaten evli olan yengemin evlendiğini gördüm.hemde evlendiği yer dedemin eviydi. Sonra o yengemin kiziyla birlikte ucar gibi gitmeye basladik koyun disina dogru. Sonra dukkan gibi bir yer vardi mezarlikmis oraya girdik dolandik geri ciktik. Yemyesildi ve uzun calilar vardi. Sonra birisi bizi gordu ve cok kizdi. Bir daha girmeyin sakın dedin. Biz sonra yine girmisiz. Onden kuzenim arkasinda ben sanki ucar gibi cikiyoruz ordan. Ayagima yilan takilacak diye korkuyorum. Biz çıkınca o kisi yine bizi goruyo. Ben o sirada dua okuyorum icimden. Kuzenimde hala hizli bi sekilde ortalikta dolanıyor. O kiside bize dua okuyo. Ayetel kursi okudu sanirim. Sonra bize yine kiziyor. Ben size gitmeyin demedim mi ölürsünüz diyo. Daha dun gördüm onu orda al bayragin altinda bisey okuyodu diyo. Arkadaslar bi sakinlestirici verelim der sizi öldürür diyo. Bida sakın girmeyin oraya diyo. Ruyam böyleydi. Korkuyla uyandim. Hala yazarkende urkuyorum dusundukce. Insallah hayirli bir ruyadir. Yorumlarsaniz cok tesekkur ederim gercekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir