Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada köyde 3 harfliler görmek

Rüyada köyde 3 harfliler ne demek?

16.02.2015 günü saat 22:30 civarında uyandım. İlk önce rüyamda ne gördüğümü hatırlamıyorum ama cünüp şekilde uyanıyorum, sonra banyoya gidecektim gitmeyecektim diye düşünürken tekrar uyuya kalıyorum. Bu sefer rüyamda bir köye gittim, köyde üç harflilerin olduğunu duyuyorum, sonra sağa sola “üç harfliler hangi mahalledeymiş” diye soruyorum, bana cevap vermiyorlar cevap verseler de ben hatırlamıyorum, ardından köy berberine giriyorum, oraya soruyorum, insanlar oturuyor tıraş olmuyorlar, öyle bana bakıyorlar, onlara da soruyorum “üç harflilerin olmadığı mahalle hangisi” diye.

Sonrasında berberin önünde siyah küçük boylu tüylü bir şey görüyorum, sonra onu üç harfli sanıyorum ona tekme atıyorum, ondan 3 veya dört tane yan yana görüyorum, hepsine tekme atıyorum uzaklaştırmaya çalışıyorum, sonrasında ise erkek yakışıklı mavi parlak gözlü bir erkek görüyorum bana sinirli bir şekilde bakıyor, sonra bir kaç kişi tarafından sıkıştırıldığımı hissediyorum, berberin dışında sokakta oluyor bu olay, korkmuyorum onlardan, saldırıyorum, sonra az ilerde bir çeşme görüyorum, çeşmenin başında da bir kız görüyorum, kız güzel mavi gözlü bana çok sinirli bakıyor, ona da bir kağıt mı bir şey fırlatıyorum tam hatırlamıyorum sonra uyanıyorum, yorumunuzu mail adresime de gönderirseniz memnun olurum. 26, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada köyde 3 harfliler görmek tabiri

Değerli okurum, rüyanızın iki ana unsuru var; rüyada köye gitmek ve rüyada üç harfli görmek. Diğer olaylar, konuşmalar ve unsur sadece rüyanın anlamını güçlendirici anlam taşımaktadır.

Rüyada bir köye gitmeniz şu anda bulunduğunuz ortamda sıkılmış, bunalmış olduğunuzu, bu ortamdan uzaklaşmak, kafanızı dinlemek arzusu içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Köyde üç harfliler olduğunu duymanız, onları görmeniz, tekme atmanız aslında yaşamınızda bazı dengelerin bozulmuş olduğunu, bazı konularda düzensizlikler olduğunu ifade etmektedir. Rüyada cinle kavga etmek reel hayatta iç dünyanızda adeta bir kaos yaşadığınızı, kafanızın çok karışık olduğunu, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir