Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Köyde Pazar Yeri Görmek

Rüyada köyde pazar yeri görmek ne gösterir?

Merhaba, rüyamda köyümde pazar kurulmuş, çocukluğumun geçtiği köyde akşamüstü pazara çıkmışım. Öyle uzun sebze pazarı değil. Sahillerde kurulan gece pazarı gibi. Şapka satan karı-koca bir tezgaha yaklaşıyorum. Tanıyorum onları, durumları çok iyiyken altüst olmuşlar tezgah açmaya başlamışlar, ikisi de çekik gözlü Türkmen ya da kazaklar. tezgahları iki kat (sokakta) tahta merdivenle üstteki tezgaha çıkıyorum bu arada hep konuşuyoruz. Bir şapka takıyorum kafama aşağı inip başka bir pazarcının aynasına bakma gidiyorum. ayna çok puslu, o şapka beni 10 yıl yaşlı gösteriyor çıkartıp elime de şapkacıya geri dönüyorum.

Kadın bana burada da ayna vardı der gibi bakıyor. Ona da söylüyorum beni çok yaşlı gösterdi diye . Bir kaç tane daha deniyorum, bir kız çocuğu şapkasını çok beğeniyorum mavi payetler pullar var (kızım yok ki diyorum) almıyorum, elim boş çıkmak istemiyorum oğluma için bakıyorum ama ona uygunda yok. O esnada bir gurup arkadaşımı görüyorum biri kuaför. Onun doğum gününü kutlamaya gidiyorlar. Gittikleri yer komşumuzun koca bir avlu içindeki ahşap evi. (bu evi daha öncede gördüm defalarca oysa daha ben çocukken yıkılmış yenisi yapılmıştı) Dönüşte selamlaşıp sarılıyoruz nedense diğerlerine hiç bakmıyorum sadece iki arkadaşımla konuşuyorum onlarda biraz soğuk bana. Kendime kızıyorum niye diğerlerine selam vermedim bakmadım diye.

Evimizin karşısında, soku dibinde duvara dayanmış yerde oturuyoruz iki bayana yaptıkları şeylerden dolayı hesap soruyorum sakinim büyütmeden halletmek istiyorum, bir adam geliyor(gerçek yaşamda ciddi sorunlu biri)biraz ürküyorum konuyu onun yanında açmıyorum cebinden çakı çıkarıyor serçe parmağı kadar minik bir şey onu gösteriyor tehdit yok. ama onun bayanlarla olan yakınlığından dolayı olay çıkmasından (belli etmesem de) korku duyuyorum.

Hala akşamüstü. Bir adam geliyor tasmalı güzel bir köpekle köpek havlamaya başlıyor.  Duvarına dayanıp oturduğumuz evde garip şeyler oluyor. (normalde yok ama ) avlu kapısı haricinde iki duvar arası bir giriş var avlularına bir metre genişliğinde. İki köpek tutan bir adam var o aralıkta fakat köpekler var olan bir tür değil, büyük uzun çok saldırgan ve korkutucular zincirlerinden kurtulmaya çalışıyorlar. Adamın köpeği de kurtulmaya çalışıyor diğerlerine saldırmak için . uzaklaştırmasını istiyorum çünkü parçalar diğerleri bu köpeği. Tüm olup bitenler aynı mahallede akşamüstü oluyor.

Rüyada köyde pazar yeri görmek nasıl yorumlanır

Rüyanıza kısa ve net bir yanıtlamak gerekirse, dünya işleri ile fazla uğraştığınıza işaret ettiği söylenebilir. Yaşamınızın maddi ve manevi yönleri arasında daha iyi bir denge kurmak gerektiği şeklinde tabir edilir.

“Rüyada Köyde Pazar Yeri Görmek” için bir yanıt

Merhaba, 39 yaşındayım eşimle boşanma aşamasındayım ve 1 yılı aşkın süredir mahkemem devam ediyor. Şu anda bir başkası ile nişanlıyım. Rüyamda nişanlım ile bir yere gidiyoruz ve etraf pazar yeri gibi, adamın biri 2 köpeği bağlamış köpeklerden biri normal bir köpek diğeri ise golden cinsi bir köpek, nişanlım normalde köpek hiç sevmez ama rüyada nişanlım gidip golden köpeği seviyor, okşuyor ve fiyatını sorduk. Fiyat pahalı geldi ve devam ettik gittik, bu ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir