Rüyada Köydeki Dedenin Evini Görmek

Rüyada köydeki dedenin evini görmek ne demek?

Selamunaleykum, Bugun rüyamda uzun yıllardır gıtmedıgım koydekı dedemın evınde dayımlarla otururken bir kızın ölüm haberı geldi. Yanılmıyorsam düğün mü ona benzer bir şey vardı koyde, bende bu haberı duyunca dama cıkayım dedım, 3 tane kız kosarak bızım dama gelıyor, gelırken biri damdan merdıven boslugu gıbı bir yere dusup oluyor, dıgerı damdan assagı dusup oluyor, dıgerıde yıkık bir bölüm var oraya dusup oluyor. Ben bu ruyadan bırden uyandım yardımınızı bekliyorum. Bu rüya fatih tarafından gönderilmiştir.

Rüya unsurları : köyünü görmek, dedenin evi, dayıyla oturmak, ölüm haberi, düğün, dama çıkmak, damdan düşmek, merdiven boşluğu, kızların ölümü, kızın ölmesi.

Rüyada köydeki dedenin evini görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, kökenlerinizi özleminizi bir o kadarda bundan endişenizi işaret etmektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. emir dedi ki:

  Öncelikle merhaba; Ben rüyamda babaannemin eski evini gördüm (apartman dairesi) oraya balkondan girdim, 2. kata balkondan nasıl çıktığım hakkında bir fikrim yok, her şey eskisi gibiydi, odaların şekli bile, sadece eşyalar farklıydı, evin içinde geziniyorum, orada oturanlarda taşıncakmış toparlanıyorlar falan oradan sonrasını hatırlamıyorum, sizce bir anlamı olabilir mi? Teşekkür ederim. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Emir selam,
   Bu rüyada en önemli unsur babaannenin şu anda hayatta olup olmadığıdır ki gönderdiğin mesajda bu konu tam anlaşılmıyor. Bu mesajı cevaplayarak bildirirsen daha sağlıklı yorum yapılabilir.

   • emir dedi ki:

    Babaannem çok şükür hayatta

    • Rüya yorumcu dedi ki:

     Emir selam, verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya içinden çıkamadığın bir durum, çözemediğin ve kafanı kurcalayan konuda güvendiğin büyüklerinin düşüncelerini almaktan çekinmemelisin mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*