Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Köylü Görmek

Rüyada köylü görmek neye işarettir?

İyi güler, ben üniversiteye hazırlık öğrencisiyim, geçen rüyada ilçe merkezinde akşam olmuştu, ben hala köye gitmemiştim, bende köy yolu 6 km rüyada yürüyerek yola çıkmıştım, birden bir zaman iyiliğim dokunan bir köylüyü gördüm, sonra bana köy çıkışına kadar eşlik etti baktım halen sağ olan dedem yürüyerek  ilçeden geliyor, meğer köyden taksi istemiş, neyse tam taksiye bineceğiz burnumdan iki damla kan geldiğini gördüm.

Bu sırada ayrıntı fark ettim, rüyada her yer kardı, arabalar ancak ilerliyordu, bundan sonra hemen uyandım. İyi günler dilerim tüm Müslüman alemine.

Rüyada köylü görmek tabiri

Rüyada bir köylü görmek, köyde yaşayan birini görmeniz gerçek yaşamınızda artık kimi şeylerin değer taşımadığını veya arkadaşlık yaptığınız birinden uzak durmanızı tavsiye eder. O kişiyle arkadaşlığınızı kesin, onunla konuşmayın demek ister.

Rüyada köylü olmak rüyayı gören kişinin duygusal dünyasını simgeler. Endişe, kaygı ve hüzünlerini içinize attığınızı, son günlerde kendinizi biraz fazla zorladığınızı işaret eder. Rüyada köyde yaşamak, köylü olduğunu görmek çoğu zaman size biraz yavaşlamayı tavsiye ediyor olabilir ki bir faciaya yol açmayasınız. Kendinizi ve atacağınız adımları önceden bir daha ayarlayın ve planlarınızı yeniden gözden geçirin, daha mantıklı ve sağlıklı yollardan düşünüp, hareket edin mesajı verir.

Köyünden birini, köylüsünü görmek sizin için önemli olan bir şeyin artık değerini, önemini yitirdiğini yani artık sona erdiğini bildirir.

“Rüyada Köylü Görmek” için 3 yanıt

İyi günler efendim. Rüyamda 21 yasindaki bekar kizimla dagda engebeli bir koye gidiyoruz, orada beni taniyorlar bir kadin “aa adimiz ayni ne kadar benziyoruz birbirimize” diyor. Bende anneannem dolayi taniyorlar herhalde diyorum. Sonra kizimla koyden iniyoruz, yikik dokuk bir eve giriyoruz “daha buradan cikamayiz, burada kaldik” diyorum. Sonra koyluler bize yolu gosteriyor, iki tane genc delikanli önümüze giriyor bize yol gösteriyor. Biri “askerden yeni geldim” diyor, filmlerdeki gibi uzun boylu yakışıklı, orada uyanıyorum, genelde ruyalarım çıkar, rüya tabirlerine bakarım, bu defa biraz karışık, kızım öğretmenlik okuyor, tayini mi cikacak (2.sinif daha) yada kızıma kısmet mi var lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Merhaba, görmüş olduğunuz rüya çok önemli bazı mesajlar vermekte ve (büyük ihtimalle kızınız hakkında) ileride pişman olacağınız ya da başınızı ağrıtacak sizi zor durumlara sokacak bazı şeylerden uzak durmanızı (sanki birilerinden uzak durmak gibi) tavsiye derken öte yandan da bu zararlı kişilerden uzak durmak, hatalı bir şeyler yapmadığı sürece şansınızın ve bahtınızın açık olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada kendi köyümden biri kız kuzenimle ilgilendi hatta ben rüyada kuzenime o seninle ilgilenmez dediğim halde ilgilendi ve ben yanılmış oldum ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir