Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Koyu Mavi Deniz Görmek

Rüyada koyu mavi deniz görmek neye delalet eder?

Rüyamda deniz kenarında duruyorum ve denize bakıyorum. Ardından denizin içerisinden bir at ve bir araba çıkıyor. Bu at ile araba birbiriyle yarışıyor adeta. Arabanın içindeki kişi atı yakalamaya çalışıyor, sonunda araba atı yakalıyor, arabanın içinden bir erkek çıkıyor ve atı yakalıyor. Deniz koyu mavi renkte, Atın rengi ise açık kahverengi, uzun uzun açık sarı yeleleri var.

Kimden: Murat
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal
Anahtar kelimeler: deniz, araba,at

Rüyada koyu mavi deniz görmek nasıl yorumlanır?

Murat merhaba, deniz kenarı maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Deniz kenarında oturuyor olmanız, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. Kum sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu anlatırken, su ise sizin mantık dışı , akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder.

Denizden çıkan at ile arabanın yarışması ve diğer olanlar ise, gerçek hayatınızda muradına ermek için vermeniz gereken mücadele olduğunu anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koyu Mavi Deniz Görmek” için 3 yanıt

rüyam da kocaman tahtadan evdeyiz ben yukarıda büyük bir odaya girdim cok eskiden orda yaşamış ölmüş hemşire resmine bakıyorum birden kapı kapanıyor ve kapı dümdüz tahta oluyor cıkamıyorum imdat diye bağırırken bir bayan kapıyı acıyor dışardan cıkıyorum.yoru yaparsanız cok sevinirim

Rüyada açık mavi deniz görmek ne manaya gelir
İlk defa gittiğim ev kuzenimin eviymiş, evin balkonuna çıkıyorum ve karşıda dalgasız açık mavi deniz görüyorum. Balkonun kenarlarında büyük beyaz saksılar içinde kaktüsler görüyorum, kuzenime seslenip “çok çok güzel bir evin var” diyerek derin derin nefes çekiyorum. Bu rüya nasıl tabir edilir? Yorumlayabilir misiniz?

Merhaba, Rüyanız tüm unsurları hayırlı, güzel şeylere işaret etmektedir.
Rüyada gördüğünüz kuzenin evi sizin aile hayatından hoşlandığınızı, ailenizin sizin için çok önemli olduğunu ve ideal bir anne / baba olduğunuzu / olacağınızı simgelerken karşıda görmüş olduğunuz açık mavi deniz manzarası ise sevgi ve mutluluk ifadesi olup, güzel günlerin müjdesini vermektedir. Çıktığınız balkon ise sosyal çevrenizi genişleteceğini gösterir, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret ermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir