Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek neye işarettir?

Rüyada koyun görmekRüyamda koyun sürüsü gördüm, kendimi ormanlık bir alanda görüyorum ve arkamda bir sürü koyun var onlara sesleniyorum, hepsi peşimden geliyor. Bu böyle bir süre devam ediyor, ben sesleniyorum onlar peşimden koşuyor.

Sonra koyunların bazılarının yolumuz üzerine çıkan başka bir sürüye karıştığını görüyorum, onları çağırmak için duraksıyorum, 1 adet koyun benim önüme geçiyor ve benden az uzakta bu koyuna saldıran sığırların olduğunu görüyorum, koyun yerlerde yuvarlanıyor, o an koyunun hamile olduğunu görüyorum ona yardıma koşuyorum, ona saldıran koskoca kara sığıra taş atıyorum, bu sefer koyunu bırakıp bana saldırıyor, ben yüksek bir yere kaçıyorum, o bana doğru zıplayıp saldırmaya devam ediyor ve orada bulduğum taşlarla ineğin kafasına vura vura öldürüyorum.

Sığır ölmek üzere iken babam beliriyor, ona kesici bir alet uzatarak “baba ben yaptım ölüyor kes” diyorum, o kesme işlemine başlamışken bu sefer gri bir sığır koyuna saldırıyor, ben yine taş atıyorum, bu hayvanda bana saldırıyor bana saldırırken yanımdan teğet geçerek 10 mt uzağa kadar gidiyor bana doğru döndüğünde sığırla arama bir çocuk, giriyor ona bağırıyorum ama anlamıyor can havli ile çocuğa bir şey olmasın diye tekrar aralarına giriyorum, o sırada annem ve babamı görüyorum, sığırın kesildiği yerde bir sofra atmışlar yemek yiyorlar ve kan ter uyandım, yardımcı olursanız sevinirim. Fatih.

Rüyada koyun görmek nasıl yorumlanır?

Fatih merhaba, Rüyan çok değişik ve anlamlı.

Rüyada koyun görmek, Rüyada koyun görmeniz yumuşak başlılığı ve uyumlu olmayı göstermektedir. Görmüş olduğun koyun sürüsü ise kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. Sürüden ayrılmış, kaybolmuş koyun görmek utangaç bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir.

Bana göre rüya, şu anda utangaç, sakin, uyumlu bir yapıda olduğunu, tek başına bir şeyi başarma konusunda sıkıntı yaşadığını ancak bu bireysellik eksikliğini atmak için ( rüyada sığırlarla mücadele etmen) kararlı olduğunu ve başaracağını ifade etmektedir.

Rüyada koyun görmek hakkında ilave bilgiler

Rüyada koyun görmek yumuşak başlılık, uyumluluk gösterir. Rüyada koyun kesmek veya koyun kestiğini görmek, Yeni girişim için inisiyatif eksikliği ifade eder. Rüyada koyun eti yemek ya da koyun eti yediğini görmek tüm et rüyalarında et yenmesi makbul değildir. Hastalık veya kimi kötü gelişmeleri işaret eder. Rüyada koyun eti pişirmek, et pişirdiğini görmek kendi dikkatsizliğiniz sonucu bir sağlık sorunu yaşamaya işaret eder.  Rüyada koyun sürüsü görmek kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder.

Rüyada koyun güttüğünü görmek sizin gerçek hayatınızda ihtiyaçlarını karşılama hakkında bilinçaltındaki düşünceleri temsil eder ve pasif kalmayı tercih ettiğinizi, ihtiyaçlarını bir başkasının temin etmesini ( anne – baba, eş gibi ) tercih ettiğinizi gösterir. Sürüden ayrılmış, kaybolmuş koyun görmek, utangaç bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada siyah koyun görmek normalde uyumlu bir kişiliğiniz olmasına rağmen bazen umulmadık derecede aksi davranışlar gösterdiğinizi ifade eder. Rüyada beyaz koyun görmek sevimli, cana yakın yapınız sayesinde tüm çevreniz tarafından sevildiğinizi ifade eder. Rüya yeşil koyun görmek rüya sahibinin huzur içinde, bolluk ve bereket dolu geçecek bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada koyun sütü görmek hayırlara ve helal kazanca işaret eden bir rüyadır. Yakınınızda yüce duygulara sahip, insanlar hakkında iyi ve hayırlı düşüncelere sahip ve onlar için güzel duygular taşıyan, elinin değdiği tüm insanlara iyilik yapan, Allah sevgisi ve inancı taşıyan, hem dini hem de yüreği güzel olan bir kimsenin olduğunu ve onun desteğini alacağınızı temsil eder. Rüyada koyun sütü içmek, koyun sütü içtiğini görmek hayra alamet eden bir rüyadır. Rahatlığa, sevince ve ferahlığa kavuşmayı temsil eder.

Rüyada koyun olmak ya da bir koyuna dönüştüğünü görmek sizin gerçek hayatta hakkınızı savunmak, kendini korumak, haksızlıklara karşı gelmek için daha aktif davranışlarda bulunmanız gerektiğine rivayet edilir. Rüyada uçan koyun görmek iç dünyanızda gizli tuttuğunuz bazı düşüncelerinizin açığa çıkmaya başladığını, bu bastırılmış duygular ile yüzleşmeye hazır olduğunuzu ve yüzleşme sonunda huzur bulacağınızı simgelemektedir.  Rüyada koyun pazarı görmek büyük insanlarla bir arada olmaya yorumlanır.

“Rüyada Koyun Görmek” için 5 yanıt

ruyamda arabamız kaza yapmıştı kazada bir koyun başı kopmuştu. bunun anlamı nedir. teşekkürler.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda bir uyum sorunu ile uğraştığınızı simgelemektedir.

rüyamda koyun sürüsüsünün içinde dört tane koyun ama insan şeklinde ve insan gibi konuşuyorlar nedemek teşekkürler

İnsana dönüşen hayvan görmek, bir hayvanın insana dönüştüğünü görmek, mitolojik faktörlerinde etkisi ile bu sık görülen bir rüyadır. En çok insana dönüşen kurbağa, insan halini alan kuş ve insana dönen balık görülmektedir. Bu rüya gören kişinin yaşamında ortaya çıkacak radikal bir değişim kararını, alışılmışın dışına çıkmayı, faklı bir düşünce tarzını denemeyi, kısacası değişimi işaret eder. İlginç tarafı bu değişim rüya sahibini başta şok edici derecede şaşırtsa da sonunda onun hakkında hayırlı gelişmeler sağlayacaktır.

Ruyamda koc koyun karisik hircin bir surunun ineklere saldirdigini gordum ama inekler hepsiyle bas etti etkisiz hale getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir