Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koyun Pazarı Görmek

Rüyada koyun pazarı görmek neye delalet eder?

Rüyada koyun pazarı gibi bir yerdeyim, adamın birinin arabasının tekerini ödünç aldım kaybettim sonra onun sıkıntısını çektim, sonra bana ait olan bir koyunu hiç tanımadığım birisi tartı da tartıyordu.

Sonra ileriye doğru yürüdüm bir köpek geldi, bana havladı köpeği boynundan tuttum etkisiz hale getirdim, bu arada küçük bir boğayı elimden kaçırdım,  bir daha uyumuşum okulda sınava hazırlanıyordum sınava girecekmişiz lisede. Bu rüyanın manası nedir? 22. 12. 2009 / 03:52 tarihinde gönderilmiş

Rüyada koyun pazarı görmek neye yorulur?

Rüyanız zihninizin oldukça yorgun olduğunu, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp, doğa ve hayvanlarla bir arada olma isteğinizi yansıtmaktadır. Rüyada koyun pazarı görmek Büyük insanlarla bir arada olmaya yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada koyun görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koyun Pazarı Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Adım Arzu. 25 yaşında, evli bir bayanım. Ev hanımıyım. Rüyamda bir koyunun ayaklarının bağlı olduğunu görüyorum ve bir köpek gelip koyunu suya sürükleyerek koyuna su içiriyor. Sonra adamın biri gelip sarışın bir kadının boynunu kesiyor. Etraf kalabalık ama kimse tepki vermiyor duruma. Bende adama diyorum ki “yazık yapma”. Ama adam bana diyor ki “buna reva her şey”. Lütfen yorumlar mısınız? İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir