Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü neye işarettir?

Merhaba, rüyamda sokakta bir koyun sürüsü ile karşılaşmıştım. Aralarında küçük kuzular da vardı, baktım içim gitti ne tatlılar diye. Ama sayamayacağım kadar fazla koyun vardı. Arkamda da bir kaç kişi koyunları sürüden ayrılıp gelsin diye bekliyordu.

Birden yere baktığımda siyah beyaz bir kedi gördüm, kafası kopuktu, sanki koyun sürüsü üstünden geçtiği için öyle olmuştu. Ne anlama geliyor? lütfen yorumlayın, Uyelik ismim irem-77.

Rüyada koyun sürüsü görmek yorumu

Rüyada koyun sürüsü görmekRüyada koyun sürüsü görmek kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. Bakınız rüyada koyun görmek sayfası. Rüyada kuzu görmek hile simgeler. Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır.

Rüyanızdaki kafası kopmuş kedi ise gerçek yaşamınızda çevrenizde şanssızlık yaşayan bir bayan olduğunu işaret etmektedir. Bana göre rüyanız, çevrenizdeki şanssızlık yaşayan bayan gibi şanssızlık yaşamamak için dikkatli olmanız gerektiğini, ayaklarınızın üzerinde durmayı başarmanız, kuzunun kurda yem olduğu gibi sizinde kötü insanlardan sakınmanız gerektiğini simgelemektedir. Rüyanın unsurları : koyunlar, bir sürü koyun, kuzular, küçük kuzu, siyah beyaz kedi, kafasız kedi.

“Rüyada Koyun Sürüsü Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda koyun surusu gordum.ben eve geldigimde hala geliyorlardi ben evdeyken etrafa bakinca hep koyun tugu kalmisti

yüzlerce koyun babam ve amcam bakiyordu amcamın evinde çimler diz boyu idi çimleri biçiyorlardı.amcam sağ babam rehmetlidir.saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir