Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Koyuna Dönüşen Çocuklar Görmek

Rüyada koyuna dönüşen çocuklar neye işarettir?

İyi akşamlar, Dün geceki rüya aklımdan çıkmıyor. Aslında rüyalarımı unuturum hep ama nedense dünkü rüyam aklımdan çıkmıyor. Bir çocuk sürüsü önlerinde de ben, ormana yürüyüşe çıkıyoruz. Yol bir yerde bitiyor ve önümüze bir göl çıkıyor, Beni biri zorluyor devam etmem içim. Göle biraz giriyorum ve çıkıyorum geri.

Çocuklar koyun sürüsüne dönüşüyor ve bir yandan kurtlar koyun sürüsüne saldırmak için girişimde bulunmaya çalışıyorlar. Bir koyun sürüden ayrılıyor ve göle giriyor. Onun peşinden kurtlar gidiyor. 2 tane kurt koyuna gölün içinde saldırıyorlar ve gölün çıkışında da parçalamaya devam ediyorlar. Koyunun içinden kan değil beyaz pamuk çıkıyor. Yorumlarsanız çok sevinirim. Saygılarımla

Rüyada koyuna dönüşen çocuklar görmek tabiri

Merhaba. Rüyanızın manası kesinlikle ilk bakıldığında sanıldığı gibi ürkütücü değil ve yaşamınızda bir dönüşüm geçirmekte olduğunuzu, bu dönüşümden sonra olayları daha farklı açıdan görmeye başlayacağınızı simgelemektedir. Rüyanın unsurları: koyun sürüsü, kurt, göle girmek. öte yandan lütfen  rüyada koyun görmek sayfasını da okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir