Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koyunlar Görmek

Rüyada koyunlar görmek ne demektir?

Rüyamda sevgilim ailesiyle oturduğu çok yüksek dağ başı denilebilecek kadar yüksek bir köy evi vardı. Bende evin içinde odaları geziyordum, bir odada kız kardeşi vardı, odasında benim ona gönderdiğim fotolar vardı.

Sonra evin 2. bölümüne geçtim odalara bakmaya devam ettim, evin 2. bölümü sevgilimin erkek kardeşine aitti, bir odası oda da onu gördüm evlenmişti. Sonra diğer odaya geçtim, odanın içi koyunlar ile doluydu fakat ben evin penceresinden dışarı baktığımda o kadar yüksekti ki gözümü alamıyordum. Bu rüyanın manası nedir

Rüyada koyunlar görmek neye yorulur?

Merhaba. Rüyada koyun görmek kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder. İçinde bulunduğunuz durum ile bu bilgiyi bir arada değerlendirip, rüyanın verdiği mesajı bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada koyun görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koyunlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada koyun derisi yüzmek
Merhabalar, ben rüyamda bir koyunun derisinin yüzüldügünü gördüm, fakat koyun canlı canlı derisi yüzülüyordu, hayvan acı çekiyordu, ben karşı çıkıyordum “yapmayın” diyordum, “önce kesilsin sonra derisi yüzülsün” diyordum. Şu an aklıma geldikçe içim hala sızlıyor, kendimi kötü hissediyorum, korkunç bir rüyaydı. Sitenizi bayağı inceledim, hoşuma gitti. Benimde rüyamı yorumlayacağınızı düşünüyorum. şimdiden teşekür ederim

Rüyanız gerçekten acı verici, korkunç bir rüya ancak anlamı çok farklı.
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda sizin için acı olsa da, üzülebileceğinizi bile bile bir gerçeği öğrenmek, ortaya çıkarmak için çaba içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir