Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koyunlar Kuzular Görmek

Rüyada koyunlar ve kuzular görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben 25 yaşındayım bayanım kimya teknikeriyim bekarım. Rüyamda bir yerdeyim koyunlar kuzular var ben onları kurt kapmasın diye bekliyorum orada, elime bir taş alıyorum orada suyun gelmesi için taşla oradaki yeri kırarak su gelmesini sağlamaya çalışıyorum, koyunlar su içsin diye

Sonra arkadaşlarımla bir yerde oluyorum, elimde bisküviler var, bisküvi yiyorum arkadaşlarıma da bisküviden veriyorum, sonra evimizde oluyorum, sofranın üstüne yufka açıyorum, o kadar büyük açtım ki sofranın ve oklavanın boyunu da geçti, tepsi tepsi şekilli şekilli börekler kurabiyeler yaptım. Rüyamın yorumu için şimdiden teşekkür ederim. 28. 12. 2009 / 20:52 tarihinde gönderilmiş

Rüyada koyunlar kuzular görmek neye yorulur?

Rüyanızı bizimle paylaştığınız teşekkür ederiz. Rüyada koyun görmek yumuşak başlılık, uyumluluk gösterir. Rüyada koyun sürüsü görmek Kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder.

Rüyada kuzu görmek hile simgeler. Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır. Rüyada kuzu sevmek ya da kucağında kuzu görmek Sizi kollarında büyüten annenizi hayal ettiğinizi gösterir.

Rüyada bisküvi görmek yolculuk yapacağınıza işaret eder. Bu yolculuktan siz ve çevrenizdeki insanlar menfaat sağlayacak demektir. Ruyada bisküvi yemek hayırlı bir, yeni bir kazanç kapısı açılacak demektir.

Rüyada yufka görmek sıkıntıların, dertlerin bitmesi, refah içinde mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder. Rüyada yufka açmak, rüyayı görmek kişi bekarsa onun mutlu bir evlilik yapmasına, ödemekte zorlandığı borcu varsa borcunu ödemesine, sürüncemede olan bir işi varsa onun çözümüne işarettir. Evli birisi rüyasında yufka açtığını görürse bu rüya o zaman kişinin evlilik hayatında daha mutlu günlere, evinde bolluk ve berekete işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada koyun görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koyunlar Kuzular Görmek” için 2 yanıt

Rüyada koyun ve kuzu görmek
Rüyayı gören akrabamızdır.
Annem ve akrabamız eskiden yeri çeşme – pınar olan bir yere gidiyorlar. annemin arkasında bir koyun ve bir kuzu, akrabamızın arkasında ise bir koyun vardır. her yer kurumuş diye konuşurlarken annemin çabaları üzerine bir yerden su fışkırıyor.
Not: ben bekarım bir çocuğum var, akrabamızın da 1 bekar kızı var (koyun ve kuzu olarak düşünürsek eğer)
şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada koyun görmek yumuşak başlılık, uyumluluk gösterir.
Rüyada kuzu görmek hile simgeler. Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır.
Sonuç olarak akrabanızın rüyası, anneniz hakkında mesaj vermekte, onun saf, savunmasız, yumuşak başlı ve tertemiz karakterini kullanmak isteyen kötü niyetli birileri olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir