Rüyada Kral Görmek

Rüyada kral görmek neye delalet eder?

Rüyada kral görmekBen yengeç burcuyum ve yaşım 18. Rüyamda eski zamanlardayım ve evimin yakınında eski sevgilim ile karşılaştım, içimde çok değişik bir heyecan başladı. Onu görmeyi beklemiyordum, bana sıkıca sarıldı, uzun uzun konuştuk, kralın hizmetindeymiş ve çok rütbeli bir göreve gelmiş. Beni kralın huzura davet etti, kral ile tanışmak beni çok heyecanlandırdı. Elimden tuttu, koşar adımlarla beni bir yerlere götürdü, hayatımda hiç görmediğim kocaman bir saraya götürdü, bir sürü süslü kıyafetler giymiş askerlerin arasından geçtik. Askerler eski sevgilime büyük bir saygı gösteriyorlardı. Sonra bir salona girdik,  bu kocaman salonun en sonunda büyük bir taht üzerinde kral oturuyordu, yere eğilerek selam verdik, kral bizi yanına çağırdı.

Kral beni saçlarımdan okşayıp, ayağa kalk dedi, bende kalktım, gözlerimin içine bakarak “sen bu adamı seviyor musun” dedi, bende “evet efendim” dedim, sonra bu adamla evlenmek istiyor musun” dedi, bende “evet efendim” dedim. Kral “bende sizi karı koca ilan ediyorum ve beraber yaşamanız için bir saray veriyorum” dedi. Eski sevgilime “haydi gelini öp” dedi, eski sevgilim tam beni öperken uyandım. Bunun bir rüya olduğunun farkındaydım ama hiç bitmemesini istediğim bir rüya. 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada kral görmek yorumu

Sevgili Mehtap, mesajında “bunun bir rüya olduğunun farkındaydım” yazmışsın, dolayısıyla bu uykunda gördüğün bir rüya mı? yoksa uyumadığın bir anda daldığın bir hayal mi? ayırt edemedim. Eski sevgilin ile karşılaşman aslında senin gerçek hayatında bazı sebeplerle karşı cins ile tanışma, iletişim kurma konularında sıkıntı yaşadığına işaret olabilir. Lütfen eski sevgili sayfasını inceleyin.

Rüyada kral görmek rüyayı gören kişi için başarı ve prestij kazanmaya, mal ve mülk edinmeye ve zengin olma anlamlarını simgeler. Sorunlar ve zorlukları aşıp, sıkıntıları üzerinden atıp yükseleceğine, güçlü birilerinden destek alacağına işaret eder. Güç sahibi olmaya ve kontrollü davranmaya delalet eder. Kral aynı zamanda baba ya da aileden bir erkek figürünü simgeler.

Rüyada kral olmak veya kral olduğunu erkeklik gücü ve gururu simgeler, otoriteyi temsil eder. Aynı zamanda yetki ve gücü yüksek düzeye ulaşmış olmayı ifade eder. Kralın seni eski sevgilin ile evlendirmesi konusunu hem eski sevgili hem evlilik sayfasında incelemek yararlı sonuç verebilir. Rüyada kraliyet ailesi görmek manevi güç, zarafet, güç, savurganlık veya acımasızlık temsil eder. Rüyada şah görmek rüyayı gören kişinin bir konuda başarılı olmak için çok zor bir işe başlayacağını ve bunu başarıyla sonuçlandıracağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir