Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kredi Görmek

Rüyada kredi görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben 34 yaşında bayanım. Çalışıyorum. Evliyim. Şu an biraz sıkıntılı hissediyorum kendimi.
Ruyamda iş arkadaşlarımla bir yerde toplanmıştık. Kim olduğunu bilmediğim biri yanıma gelip taksitlerimi (kredi borcum var.) toptan kapatabileceğimi söylüyor. Ben pek ilgilenmeyince indirimli olacağını söylüyor. Ben ‘olabilir’ diyorum.

Herkes masa oturuyor. Durun arkadaşıma da bu indirimden haber vereyim, deyip arkadaşımı bulmaya gidiyorum. Arkadaşım Esra’yı kalabalıkta buluyorum. İkimiz ortada oynamaya başlıyoruz. Orada oynayanlar da var. Esra’nın toplu ödeme yapacak durumda olmadığını bildiğimden konuyu açmıyorum. Gerçek hayatta ikimizin de borcu var.
Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kredi görmek tabiri

Merhaba, bu rüyanın her şeyden önce bir uyarı olarak ele alınması gerekir. Gerçek ihtiyaçlarınızı belirlemeli bütçenizi ona göre ayarlamalısınız anlamını taşır. Rüyada kredi almak, kredi vermek, kredi gereksinimi görmek bu rüya sizin para konuları üzerine yoğunlaştığını, parasal gelişmeleri merak ettiğinizi gösterir.

Rüyada ev kredisi görmek rüyayı gören kişinin zihninin maddi konularla dolu olduğunu gösterirken aynı zamanda o kişinin borcu sadık bir yapısı olduğunu ve onu ödemek için var gücüyle çalışmakta olduğunu gösterir. Rüyada iş yeri kredisi kullanmak, iş yeri kredisi ile iş yeri satın almak, iş yeri kredisi ödemek rüya sahibinin iş hayatında bazı atılımlar yapmayı planladığını ancak bunun şu anda zamanı olmadığını gösterir, bir süre beklemenin daha iyi olacağına işaret eder.

“Rüyada Kredi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yeni almış olduğum evin çatısındayım. yanında çalışmış olduğum mütayit aşağıdan bana altını çatıya dizmem gerektiğini, bu şekilde daha sağlam olacağını söylüyor. yanımda bir kadın daha var. beraber altınları çatıya teker teker dizmeye başlıyoruz. altınların üzerinede çatı kaplaması undolin yapılıyor. cevaplarsanız memnun olurum . iyi günler
Kimden: esma
Cinsiyetiniz:KADIN
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:EVLİ
Şu anki ruh haliniz: UMUTLU
Şuan bir müteahhidin yanında çalışıyorum. farklı bir müteahhiten inşaat halinde bir ev aldım inşaatı devam ediyor. çoğu ödemesi de kredi ile.

Rüyada bir evin çatısı, bir binanın çatısını görmek bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder.

Rüyada çatıda olmak, çatıda olduğunu görmek inanç sistemi ve özellikleri gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir