Rüyada Kredi Görmek

Rüyada kredi görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben 34 yaşında bayanım. Çalışıyorum. Evliyim. Şu an biraz sıkıntılı hissediyorum kendimi.
Ruyamda iş arkadaşlarımla bir yerde toplanmıştık. Kim olduğunu bilmediğim biri yanıma gelip taksitlerimi (kredi borcum var.) toptan kapatabileceğimi söylüyor. Ben pek ilgilenmeyince indirimli olacağını söylüyor. Ben ‘olabilir’ diyorum.

Herkes masa oturuyor. Durun arkadaşıma da bu indirimden haber vereyim, deyip arkadaşımı bulmaya gidiyorum. Arkadaşım Esra’yı kalabalıkta buluyorum. İkimiz ortada oynamaya başlıyoruz. Orada oynayanlar da var. Esra’nın toplu ödeme yapacak durumda olmadığını bildiğimden konuyu açmıyorum. Gerçek hayatta ikimizin de borcu var.
Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kredi görmek tabiri

Merhaba, bu rüyanın her şeyden önce bir uyarı olarak ele alınması gerekir. Gerçek ihtiyaçlarınızı belirlemeli bütçenizi ona göre ayarlamalısınız anlamını taşır. Rüyada kredi almak, kredi vermek, kredi gereksinimi görmek bu rüya sizin para konuları üzerine yoğunlaştığını, parasal gelişmeleri merak ettiğinizi gösterir.

Rüyada ev kredisi görmek rüyayı gören kişinin zihninin maddi konularla dolu olduğunu gösterirken aynı zamanda o kişinin borcu sadık bir yapısı olduğunu ve onu ödemek için var gücüyle çalışmakta olduğunu gösterir. Rüyada iş yeri kredisi kullanmak, iş yeri kredisi ile iş yeri satın almak, iş yeri kredisi ödemek rüya sahibinin iş hayatında bazı atılımlar yapmayı planladığını ancak bunun şu anda zamanı olmadığını gösterir, bir süre beklemenin daha iyi olacağına işaret eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir