Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kredi Kartı Görmek

Rüyada kredi kartı görmek neye işaret eder?

Rüyamda kredi kartı ödemesini geciktirmişim ve atm ye kredi kartı borcumu ödemek için gidiyorum. Tam borcu ödüyorum o sırada para makinesi bozuluyor ve sürekli para vermeye başlıyor. Tam 85 bin lira para veriyor. Bende parayı alıp oradan uzaklaşıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kredi kartı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kredi kartı görmek sizin hayattaki kredi durumunuzla ilgili anlamlar içerir. Kredi kartı harcama, savurganlık, tasarruf ve sizin güvenirliliğiniz konularında mesajlar verebilir. Rüyada kredi kartı borcu görmek, kredi kartı borcunu ödemek, sizin para, iş ile ilgili tutumlarınızı ifade eder. Rüyada kredi kartı borcunu ödeyememek, borcunu ödeyemediğini görmek, sizin borcuna sadık, güvenilir biri olduğunuzu gösterir.

Rüyada kredi kartı kaybetmek veya kartını kaybettiğini görmek gerçek yaşamınızda dikkatsiz, unutkan olduğunuzu işaret eder. Rüyada başkasının kredi kartını kullanmak, kart kullandığını görmek, başkalarını kullanma huyunuzu simgeler. Rüyada kredi kartını çaldırmak, kart çaldırdığını, kartının çalındığını görmek, bir şeyin veya birinin sizin enerjinizi, imkanlarınızı kullandığını işaret eder. Plastik para terimi de kredi kartı anlamında kullanılabilmektedir.

“Rüyada Kredi Kartı Görmek” için 5 yanıt

rüyamda kredi kartı borcunu elimde bir tomar dolar ile ödediğimi görüyordum yorumunuz için teşekkürler.

Rüyada kredi kartı borcunu ödemek, sizin para, iş ile ilgili tutumlarınızı ifade eder

Rüyamda eski sevgilimle eski okulumuzdaydık ve ikimiz de aynı ayakkabıları giymiştik. Fakat iki çift halinde üstte lacivert altta kırmızı giymiştim. Yeni alınmıştı ve yepyeni görünüyordu çok rahattı. Sonra eski sevgilim kredi kartını verip “kendine birkaç tane daha ayakkabı al” dedi. Ben de cüzdanımdan aynı kartı çıkarıp “bende de aynısından var” dedim. Hala sevgili gibiydik.
Kimden: fulya
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu endişeli
Anahtar kelimeler:ayakkabı, kredi kartı

Fulya

Gördüğün rüya, senin gerçek hayatta başkalarını kullanmaktan hoşlanmaya, düzgün karakterli birisi olduğunu simgelemektedir.

Ayrıca eski sevgili sayfasını okumak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir