Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Krema Görmek

Rüyada krema görmek neye çıkar?

Rüyamda bir kişinin elinde, çilekli yaş pasta ve pastanın üzerindeki krema içinde kıvrılmış vaziyette uysal yeşil bir yılanın bulunduğunu gördüm. Daha da ilginç olanı benim bu pastadan yemem isteniyordu (emin değilim belki de yılanla beraber yemem bekleniyordu). Sonra yılanın yavaşça kenarında bulunduğumuz yemyeşil ormana doğru kayarak gittiğini gördüm.

Rüyada krema görmek tabiri

Rüyada pasta görülmesi hayırlı, iyi kısmettir. Yaş pasta çok yakında rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi bir fırsata işaret ederken bu fırsatın iyi değerlendirilmesi neticesinde büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur.

Rüyada krema veya krem şanti görmek rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine aksi halde bir rahatsızlık yaşayacağına işaret eder. Rüyada krema yediğini görmek mide ilgili bir sıkıntı yaşanacağına delalet eder.  Kremalı pasta yapmak kişinin çok sevineceği bazı misafirler gelmesine rivayet edilir. Krema almak maddi sıkıntı içinde olduğunuzu ve yakında sıkıntıdan kurtulacağını işaret eder. Rüyada kahveye krema koymak bir dedikodu duymaya alamet eder.

Krema içindeki yeşil yılan ise büyük bir iç büyümeye, iyileşmeye ve değişime işaret olup hayırlara alamettir ancak yeşil yılanın bu özelliği az bilinir.

“Rüyada Krema Görmek” için bir yanıt

Hayirli günler. ruyamda ben okula basliyorum ama okul arkadaslarim çocuk oluyor, hep bir gözlüklü çocuk oluyor, bana matematiği anlatmasını istiyorum “okula yıllar sonra basladim anlamiyorum yardımcı ol” diyorum “tamam” diyor ve doğum gunum oluyor, ben pasta falan yapiyorum sonra kurstaki ablalar bana supriz yapıyorlar, bende “daha o pastanın krem şantisi yapılacaktı”. falan diyorum, işi bitmemisti ama neyse diyorum. Bahçeye gidiyorum her yer yemyeşil, elma topluyorum ağaçlardan kasa kasa, sonra yanima o okul arkadaslarım geliyor falan öyle. Yorumlar misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir