Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kristal Görmek

Rüyada kristal görmek neye delalet eder?

Rüyada kristal görmekBu rüyayı pek çok kere gördüm ve artık korkmaya başladığım için paylaşmaya karar verdim, dilerim cevaplarsınız. Rüyamda yatağımda yatıyorum ve uyumaya çalışıyorum, odamdaki avizedeki bir kristal taşa bakakalıyorum adeta kilitleniyorum. Normalde beyaz olan kristal taş renk ben yattıktan kısa bir süre sonra renk değiştirmeye başlıyor, önce fıstık yeşili tonlarını alıyor, sonra mavinin tüm tonlarını görüyorum, kızarıyor, morarıyor ve bu sırada tüm vücudumun uyuştuğunu, gözlerime ağırlık çöktüğünü hissediyorum. Ağzımı açıp konuşamıyorum, kimseden yardım isteyemiyorum.

Bu durum ne kadar sürüyor emin değilim belki bir kaç saniye olabilir ama bana saatler sürüyor gibi geliyor, öleceğimi düşünüyorum. Bu yüzden bazı akşamlar yatağa yatmak istemiyorum ama uyuyup dinlenmek zorunda olduğumu bildiğim için mecburen yatıyorum. Bana “kafayı mı yedin” demelerinden korktuğum için kimseyle paylaşmadım. İnternette ve sitenizde bir çok arama yaptım, sanki ağırlık çökmesine benziyor durumum. Bu rüyaların anlamı nedir? sevgiler saygılar. 23, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada kristal görmek yorumu

Nermin selam, haklıısn bana göre de bu ağırlık basması ve odandaki avizede bulunan kristal taşın sadece bir tetikleyici nesne. Kristal taş olmasa belki başka bir şey bunu tetiklerdi ya da çoğu zaman hiç bir etken olmadan da insan uykusunda ağırlık basması yaşayabilir. Burada önemli olan bunun bir çok kez olmasıdır ve bu ağırlık basması nedeni tespit eedilmelki, ona göre tedbir alınmalıdır. Tek başınıza çözüm bulamazsanız lütfen bir psikologdan destek alın.

Ağırlık basması nedir? Ağırlık çökmesi kişinin yaşamında temel ihtiyaçlarından biri veya bir kaçının tam olmaması, yaşanan derin travma, korku veya endişelerin kişinin uykusunda geçici felç yaşamasına sebep olmasına, korkutucu rüyalar görmesine sebep olma durumuna denir.

Rüyada kristal görmek rüyayı gören kişinin işlerinizin düzgün gitmemesine veya ilişkisinde sorun yaşamasına delalet eder.  Kristalden yapılmış bir eşya görmek kişinin sinirlerini yıpratacak ve ruh sağlığını bozacak bazı olaylar yaşamasına ve bunun bir süre devam edeceğine işaret eder.

Rüyada kuartz taşı görmek kişinin düşüncesinde veya karar verme sürecinde daha esnek olması gerektiğine, katı olmanın kendisine zarar vereceğine işaret eder.

“Rüyada Kristal Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kuartz taşı görmek
Rüyamda bir arkadaşımla bir cadde üzerindeyiz. Arkadaşım yerden büyük bir sitrin kuartz taşı alıp bana veriyor. Bende yerden mavi saydam parlak yine büyük bir taş bulup inceliyorum. 37 yaşında bekar erkeğim.

Rüyanız işlerinizin yolunda gitmemesi veya ilişkinizde sorun yaşamak işareti olabilir.
Arkadaşınızın taşı size vermesi, bu sıkıntıların başkaları tarafından kaynaklandığını gösterirken, taşı almamanız sadece incelemeniz ise bunların kısa sürede atlatılacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir