Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kuaför Görmek

Rüyada kuaför görmek neye delalet eder?

Merhaba, 20 yaşındayım. Bekar bir kızım. Rüyamda eve geliyorum ama nedense rüyadaki bu ev benim gerçek hayatında yaşadığım ev değil ve ilginç bir şekilde annem ve babamla değilde ben rüyada bu evde tek başıma yaşıyormuşum. Sonra evden çıkıp tek başıma bir kuaföre gidiyorum, normalde tesettürlüyüm ama kuaför erkek. Ben başka bir bölmeye saç yıkamak için giriyorum ama burnum akıyor, saçım yıkanmadan kalkıyorum, uzun süre burnumu siliyorum. Sonra burnumu tamamen temizlendikten sonra saçım yıkansın diye yıkama tezgahına geçerken rüyam bitiyor, teşekkür ederim.

Rüyada kuaför görmek nasıl yorumlanır?

Rabia merhaba, rüyada eve girmek kişinin gerçek hayatında kendini güvenme hissetme ihtiyacı içinde olduğunu yani kendini güvensiz hissettiğini gösterir. Yine benzer bir şekilde rüyada ailenle değil de tek başına o evde yaşaman da aslında reel yaşamda kendi ayaklarının üzerinde durabilme arzunu temsil etmektedir.

Rüyada kuaför görmek, kadın berberi hayatınızda bir davranış değişikliğini işaret eder. Rüyada kuaförde olduğunu görmek bazı değişim ihtiyacınız için arayış içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder.

Rüyada kuaför olmak ya da rüyasında kuaförlük yaptığını görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki insanları kontrol etmek, onların davranış şekillerini yönlendirmek konusunda büyük bir istek duyduğuna rivayet edilir. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi amacıyla rüyada saç görmek sayfasını mutlaka ziyaret ediniz..

“Rüyada Kuaför Görmek” için 5 yanıt

Rüyada saçına boya attırmak
Ben Cansu, rüyamda kuaförde saçımı boya attırdım, koyu renkten biraz da açık renkte, sonrada babamla beraber bol bol tatlı yedik. Bunun manası neye delalet eder?

Rüyada saçına dip boyası yaptırmak
Rüyamda arkadaşlarımın evinin altındaki kuaföre gitmiştim, orada saçlarımın diplerini sarı renge boyatmıştım, bu ne demek olur? neye yorulur acaba?

Geçen gün sevgilimin kuzeniyle birlikte kuaföre gidiyorum, saçlarım kısalıyor ama kesildiği anı görmüyorum, dün gece de sadece sevgilimin kuzenini gördüğümü hatırlıyorum ama rüyayı hatırlamıyorum.
20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, endişeli.

Kuaförden kaçmak
Merhaba, 30 yasinda calisan bir kadinim, ruyamda kuafore gittigimi cikista para vermeyi unutmusum daha sonra aklima gelince vermeye giderken oda sokakta beni ariyor ama nedense ben kaciyorum ve kurban bayrami oldugunu hatirliyorum.

Dilek selam, rüyada kuaför görmek, kuaföre gitmek konuları sayfada anlatılmıştır. Para vermeyi unutmanız ise gerçek hayatta ağır bir yük altında olmanın sizde derin bir stres yarattığını ve derhal bu strese neden olan şeyleri tespit edip onlardan kurtulmanın çarelerini aramanız gerektiğini anlatmaktadır. Ondan nedensiz kaçmanız ise içinizdeki gizli korkuların açığa çıktığını ve bu gizli korkuların sizi kontrolsüz hareketlere sevk ettiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir